CARRARA WHITE MARBLE

Wizualizacja

Łazienka Pani Ewy i Pana Marcina Instagram: @rodzinka2plus2

 

Splendor dawnego Hollywood

Prezentowana łazienka to przykład stylu klasycznego w pokoju kąpielowym. Zastosowanie ponadczasowych materiałów, oszczędna paleta kolorystyczna oraz subtelne dodatki sprawiają, że jej wnętrze nigdy nie wyjdzie z mody. Jasne ściany oraz meble stanowią doskonałe tło dla mocniejszych kolorystycznie dodatków, a także pozwalają łatwo podkreślić i nadać charakteru wnętrzu.  W prezentowanym projekcie jasne wnętrze udekorowane jest czerwonymi kwiatami i czarnymi tekstyliami, a także bogato rzeźbioną ramą lustra. Ten ostatni element sprawia, że w łazience pojawia się klimat eleganckiego stylu glamour, nawiązujący do wnętrz domów gwiazd dawnego Hollywood.

Gres dodający charakteru

Ściany oraz podłogi łazienki wykończone zostały gresem o wzorze marmuru Carrara White Marble. Emanują one niepowtarzalnym charakterem i klasycznym wdziękiem. Wyróżniają się śnieżnobiałym tłem, na którym pojawiają się delikatne, szare ozdobne smugi, od których nie da się oderwać wzroku. Gres jest polerowany, o śliskiej powłoce, przez co daje wrażenie niemal lustrzanej powierzchni. Takie właściwości gresu sprawiają, że optycznie powiększa on pomieszczenie, wprowadzają do niego lekkość i delikatność. Efekt ten potęguje brak widocznej fugi, co jest możliwe dzięki rektyfikowanym brzegom kafli. Odporne na działanie wody i wilgoci, zarysowania, uszkodzenia mechaniczne i uszczerbienia płytki Carrara White Marble Polished w łazience pojawiają się nie tylko na powierzchniach płaskich, ale i na wannie. Dzięki temu cała aranżacja jest spójna i harmonijna.

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Łazienka z płytkami drewnopodobnymi + białe romby

Wnętrza o jasnej kolorystyce pozwalają optycznie powiększyć nawet niewielkie pomieszczenia. Nie bez powodu biel od lat króluje w trendach wykończeniowych.

MURALES - DWA ODCIENIE

Elegancka, a jednocześnie minimalistyczna w wyrazie łazienka to przykład wykorzystania stylu industrialnego w aranżacji pokoju kąpielowego.

Wyszukaj produkt