MARMUR DREWNO I BETON

Wizualizacja
płytki chevron jodełka sajonia

Minimalistyczna i przestronna łazienka

Wizualizacja prezentuje niezwykle przestronną i jasną łazienkę urządzoną w minimalistycznym stylu. Do cech charakterystycznych tej przestrzeni można zaliczyć wykorzystanie jasnych i dużych płytek, świetnego i dobrze rozmieszczonego oświetlenia, a także zachowanie umiaru, jeśli chodzi o dodatki. Okrągłe lustro oświetlone lampami LED, prosta umywalka nadblatowa, minimalistyczna kabina prysznicowa i lampy nad szafką – to elementy, które bardzo dobrze prezentują się w tej prostej przestrzeni. Jednak szczególną uwagę zwraca oryginalny obraz znajdujący się na jednej ze ścian – choć wyróżnia się we wnętrzu, to wciąż utrzymany jest w duchu minimalizmu.

Jasne wykończenie powiększające przestrzeń

W tym projekcie łazienki na ścianach wykorzystano gres Carrara Palatina o wymiarach 60x60. Ten cudowny gres imituje biały marmur. Dostępny jest w połysku oraz w wersji matowej. Płytki wykonane zostały technologią nadruku HD. Mają aż 10 różnych grafik, co sprawia, że są unikalne. To produkt wysokiej jakości od hiszpańskiego producenta. Jasne płytki wprowadzają do pomieszczenia powiew świeżości, czystości i sprawiają, że wnętrze staje się jasne i przestronne. Podłoga wyłożona jest gresem Bet-on Assen Grafito 2 o wymiarach 60x60. To gres imitujący ciemny beton. Zdecydowanie te płytki są przełamaniem sterylności i jasnego wykończenia ścian. Wprowadzają do łazienki trochę surowego sznytu. Zarówno tekstura, jak i odcień płytek to wierne odwzorowanie zacieranego betonu. Można wykorzystać je nie tylko na podłodze, ale także na ścianach. Świetnie wpasują się między innymi w loftowe wnętrza.

Drewno jako akcent ocieplający wnętrze

Wyrazistym akcentem w przedstawionej wizualizacji łazienki są drewniane elementy wykończeniowe. Płytki imitujące drewno zastosowano na jednej ze ścian. To pozwoliło na wprowadzenie do tej jasnej i minimalistycznej przestrzeni trochę przytulnego klimatu. Drewnianym akcentem przełamującym biel i szarość jest także szafka pod umywalką – prosta i funkcjonalna, podobnie jak inne elementy wystroju łazienki w tym projekcie.  

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Wyszukaj produkt