RIVER - z wyrazistym kamieniem

Wizualizacja

Płytki, które przypominają drewno

Główną rolę w prezentowanej wizualizacji gra kamień. Pojawia się on na ścianach i podłogach wnętrza, podkreślając elegancki charakter aranżacji. Aby nadać jej nieco ciepła i przytulności wyrazisty gres River połączony jest z drewnopodobną glazurą Daring Honey. Pojawia się ona zarówno na części podłogi, jak i niektórych ścianach. Wyróżnia się odcieniem drzewa modrzewiowego, uwypukloną strukturą słoja, efektem spękań i żywicy, przez co trudno odróżnić ją od naturalnego drewna. Taki design sprawia, że do wnętrz wprowadza nie tylko ciepło i przytulność, ale nieco rustykalnego klimatu. Drewnopodobne płytki w łazience zostały położone przy użyciu minimalnej ilości fug.

Kamień w najpiękniejszym wydaniu

Najbardziej wyrazistym elementem łazienki są płytki imitujące naturalny kamień River 120x60 cm. Ich kolorystyka to odcienie brązu, beżu i szarości. Na pierwszy plan wysuwają się także wyraźne użylenia, które stanowią prawdziwą ozdobę wnętrza. Aby ich nie przyćmić pozostałe ściany łazienki, wykończone zostały klasyczną i uniwersalną glazurą Carrara Como White 120x60 cm w kolorze białym. Imitują one biały marmur, ale z niezwykle delikatnymi i subtelnymi żyłkami. Płytki te dostępne są w wersji polerowanej, w wymiarze 120x60. Zdobią one nie tylko łazienkowe ściany, ale i pojawiają się na podłodze, gdzie towarzyszą drewnopodobnym Daring Honey Rondine. Ich jasna kolorystyka jest uosobieniem porządku i ładu we wnętrzu, a także optycznie powiększa i tak już niemałą łazienkę.

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Zobacz opinie naszych Klientów:

Milena Walent
Milena Walent
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Bardzo ładne płytki! Dają to “coś” w klasycznej, prostej łazience, a czarna fuga pasuje do nich idealnie (tutaj fuga FUGABELLA KERAKOLL 11), a opcja pre-cut ułatwia położenie płytek. Szczerze polecam, płytki się świetnie prezentują!

2 miesiące temu
Sylwia
Sylwia
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Długo szukałam takich płytek. Z jednej strony są uniwersalne z uwagi na kolor, jednak są oryginalne ze względu na nierównomierną powierzchnię ("efekt fali"). Idealne do kuchni między blatem, a szafkami górnymi.

2 miesiące temu
Krystian
Krystian
Recenzent
5/5

Kafle które robią wrażenie a do tego są super w utrzymaniu czystości ! Począwszy od projektu do realizacji zawsze świetny kontakt!

5 miesięcy temu
Anonim
Anonim
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Zdjęcia chyba mówią same za siebie - piękne płytki :) Do tego wspaniała obsługa od projektu do dostawy płytek na budowę. Jesteśmy zachwyceni i szkoda, że skala ma tylko 5 gwiazdek :)

7 miesięcy temu
WANDA C.
WANDA C.
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Produkt zgodny z opisem i zdjęciem, realizacja zamówienia ekspresowa. Polecam w 100%. Bardzo dziękuję.

1 rok temu
Wyszukaj produkt