SALON KĄPIELOWY W MARMURACH

Wizualizacja
GRES MARMUROPODOBNY BIAŁY I CZARNY ZŁOTA ŻYŁKA
Marmur kojarzy się na pewno z elegancją i wytwornością. Z drugiej strony kamień naturalny wnosi do wnętrza sporo świeżości i naturalności. Takie połączenie w wystroju wnętrz daje mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Można zachować umiar, tonujący marmurowy sznyt lub wręcz przeciwnie, jeszcze bardziej go eksponować. Łączenie kolorów, faktur i wzorów może być mocno inspirujące i przyjemne.

Czarno-biała klasyka z nutką nowoczesności

Gresowe czarno-brązowe płytki Wacom Forest  imitujące marmur do złudzenia przypominają naturalny kamień. Realistyczny wzór naniesiony w technice druku HD to wyjątkowa propozycja hiszpańskiego producenta. Niebanalne i zaskakujące swoim zauważonym pięknem, subtelną elegancją i klasycznym rysem wyglądają zjawiskowo.  Złote żyłki na płytkach ożywiają wnętrze i dodają mu dynamiki oraz stosowanej ekstrawagancji. Do takiego charakteru wystroju wpisują się inne złote elementy, m.in. bateria umywalkowa i wannowa oraz listwy okalające czarny gres w strefie kąpielowej  czy rama lustra. Natomiast trzy szersze złote pasy na ścianie dodają elegancji, ale też wnoszą do wnętrza harmonię.  Złote akcenty to tylko dodatek, dlatego wnętrze nie opływa złotem i nie upodabnia się do dworkowych aranżacji.

Ponadczasowa biel zawsze na topie

Białe płytki gresowe CARRARA BORGHINI również upodabniają się do marmuru. To wyjątkowa nowość na rynku płytek. Wykończone na wysoki połysk rozjaśnia wnętrze i wprowadza do niego sporo naturalności i spokoju. Natomiast drugi rodzaj płytek w wersji mat tonuje aranżację i uszlachetnia. Atrakcyjny rysunek szarego i złotego żyłowania tworzy na ścianie i na podłodze ciekawą grafikę. Białe wybarwienie płytek ciekawie koresponduje z czarnym gresem i złotymi dodatkami. Nie ma mowy o aranżacyjnej nudzie. Biel rozjaśnia wnętrze i odświeża. Wnosi też spokój, harmonię i naturalność. Biel połączona z czernią to typowa klasyka, ale ubrana w nowoczesne i dynamiczne ramy.

Przestrzeń wyrzeźbiona z marmurowej bryły

Dzięki położeniu gresu na ścianie i na podłodze wnętrze wydaje się być niczym wykute z kamiennej bryły marmuru. Patrząc na całą aranżację, odnosi się wrażenie lekkości i estetycznego stonowania. Biała armatura łazienkowa ze złotymi dodatkami prezentuje się zjawiskowo. Mimo szczypty ekstrawagancji nie ma mowy o przepychu i nadmiarze. W takim salonie kąpielowym miło spędza się każdą chwilę, czy to w wannie, czy pod prysznicem.  

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Wyszukaj produkt