Zig Zag i beton

Wizualizacja

Autor projektu: Daria Pańczyk Aranżeria Aranzeria.com.pl

 

Elegancka i minimalistyczna łazienka

Prezentowana wizualizacja łazienki to propozycja dla miłośników minimalizmu i elegancji w najlepszym wydaniu. Warto pamiętać, że nawet niewielką przestrzeń można zaaranżować w taki sposób, aby była maksymalnie funkcjonalna, przestronna, a także elegancka i stylowa. Ta wizualizacja jest na to świetnym dowodem.

Czerń i drewno jako idealny duet

Na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że w tej przestrzeni dominują ciemne barwy. Jednak najważniejszym elementem wystroju, który jednocześnie przełamuje ciemne akcenty i świetnie komponuje się z czernią, jest drewno w jasnym odcieniu. W przedstawionej aranżacji łazienki wykorzystano glazurę drewnopodobną Zig Larchwood Alder o wymiarach 90x30 i 120x40. Te przepiękne płytki ozdabiają ściany w strefie prysznicowej. Wytłaczany wzór na płytkach pozwala uzyskać oryginalny efekt. Drewnopodobne płytki to jasny akcent w łazience, który sprawia, że wnętrze wydaje się większe i nie jest zdominowane przez szarość i czerń. Tak naprawdę to właśnie te płytki odgrywają tu pierwszoplanową rolę. Podłoga i fragmenty ścian wyłożone zostały gresem Beton S-line Grey o wymiarach 60x60 i 120x60. To piękny gres imitujący gładki zatarty beton. Dostępnych jest 5 rodzajów grafik płytki. Czerń i drewno to idealny duet, który pozwala uzyskać eleganckie i jednocześnie przytulne wnętrze. Prezentowana aranżacja utrzymana jest w ramach stylu industrialnego – królują surowe akcenty i minimalistyczne dodatki.

Rola oświetlenia w małych wnętrzach

Małą przestrzeń można optycznie powiększyć na kilka sposobów. Jednym z nich jest wykorzystanie dużego lustra na jednej ze ścian. Jednak najważniejszy jest wybór odpowiedniego oświetlenia. Ta łazienka wydaje się bardziej przestronna, ponieważ umieszczono w niej kilka źródeł światła. Lampy w tak małej przestrzeni powinny być minimalistyczne, aby dodatkowo nie przytłaczały wnętrza. Warto zwrócić uwagę także na barwę oświetlenia – jasne i mocne światło optycznie powiększy wnętrze łazienki.

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Wyszukaj produkt