płytki łazienkowe podłogowe

Wyświetlanie 1–24 z 99 wyników

Płytki łazienkowe podłogowe

Płytki do łazienki powinny charakteryzować się odpornością na wilgoć oraz niską nasiąkliwością. Dobrze, jeśli są również antypoślizgowe, co może zapobiec wielu wypadkom. Wszystkie te wymagania spełniają nasze płytki łazienkowe podłogowe.

płytki łazienkowe podłogowe

Podążając za najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz, w swojej ofercie posiadamy gres betonopodobny, płytki łazienkowe imitujące marmur, kamień naturalny czy drewno, płytki łazienkowe patchwork w stylu marokańskim oraz wiele innych. Wyróżniają się dużą różnorodnością kolorów i wzorów oraz sposobem wykończenia. Posiadają różne wymiary. Można je dopasować do łazienki urządzonej w różnorodnym stylu, od surowej i minimalistycznej, przez klasyczną, po utrzymaną w stylu glamour.

Wszystkie nasze łazienkowe płytki podłogowe pochodzą od znanych i docenianych producentów i wyróżniają się najwyższą jakością. Świetnie komponują się z kafelkami przeznaczonymi do układania na ścianach. Pozwalają stworzyć niepowtarzalną aranżację, która będzie cieszyła oko przez wiele lat.