płytki wielkoformatowe 120x120

Wyszukaj produkty (po atrybutach)

Wyświetlanie 1–24 z 27 wyników

Płytki wielkoformatowe 120×120

Płytki wielkoformatowe 120×120 to duże płyty gresowe przeznaczone do montażu na podłogach w łazienkach, salonach oraz kuchniach. W ofercie znajdują się także płytki na podłogę o wymiarach 120×120, które ze względu na 5 klasę ścieralności można zastosować nawet w najbardziej intensywnie eksploatowanych obiektach. Ich uniwersalność oparta jest na znakomitych parametrach użytkowych gresu.

Jest to materiał przede wszystkim twardy, odporny na zarysowania oraz nienasiąkliwy. To podstawowe cechy gresu. Każda z tych cech jest niezwykle istotna podczas codziennego użytkowania. Ze względu na powierzchnie płytki dzielimy na: polerowane, matowe, satynowe oraz ze strukturą. Podkreślić należy, że płytki podłogowe 120×120 wielkoformatowe podobnie jak mniejsze formaty gresów nie mają ograniczeń kolorystycznych. Do najbardziej popularnych należą: płytki  imitujące marmur, beton, kamień, białe, carrara.

Zwrócić należy uwagę, że płytki podłogowe są materiałem nadającym się także na montaż na ścianach. Płytki- gresy 120×120 dzięki dużemu formatowi ograniczają ilość fug w łazience praktycznie do minimum. Dzięki takiemu rozwiązaniu  ściana sprawia wrażenie monolitu.

 

W skrócie:

Płyty 120×120 to uniwersalny materiał stosowany zarówno jako okładziny ścienne jak i podłogowe. Z powodzeniem stosuje się je na ścianach w łazienek oraz na podłogach w kuchniach, holach i salonach. W ofercie kaflando.pl znajdziecie Państwo bardzo szeroki wachlarz kolorystyczny płytek o takim formacie. Ponadto mamy w ofercie odpowiednie kleje do płytek wielkoformatowych. Serdecznie zapraszamy!