gres drewnopodobny

Wyszukaj produkty (po atrybutach)

Wyświetlanie 1–24 z 55 wyników

Chociaż ludzie coraz chętniej stawiają na obecność naturalnych materiałów w domach, istnieją niestety pomieszczenia, w których tego typu produkty są po prostu niepraktyczne. Przykładem może być łazienka, kuchnia lub taras czy balkon, gdzie ze względu na panujące warunki naturalne materiały mogą ulec bardzo szybko zniszczeniu. Doskonałym rozwiązaniem tego problemu są płytki z gresu drewnopodobnego. Dzięki nim można cieszyć się wyglądem naturalnego materiału, nie rezygnując z wysokiej funkcjonalności produktu. Dzięki swojej odporności na zabrudzenia i warunki atmosferyczne niezwykle łatwo utrzymać je w czystości. Dodatkowo nie trzeba się obawiać, że ulegną uszkodzeniu, gdy przez przypadek wyleje się na nie jakikolwiek płyn.

Gres drewnopodobny pasuje do wszelkiego typu wnętrz – zarówno tych nowoczesnych, industrialnych, jak i klasycznych. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które wprawdzie cenią wysoko design, ale przede wszystkim chcą, by zastosowane przez nich materiały do wykończenia pomieszczeń były funkcjonalne.

Wysoka jakość

Naturalne surowce coraz częściej goszczą w naszym domach, nie tylko jako elementy dekoracji, ale i materiały wykończeniowe. Tuż za jakością kryje się wysoka cena, dlatego nie wszyscy mogą sobie pozwolić na takie rozwiązania. W naszej ofercie znajduje się gres drewnopochodny, który do złudzenia przypomina naturalne słoje dębu czy sosny.

Duży wybór

Dysponujemy ogromnym wyborem odcieni płytek. Taka podłoga z pewnością sprawdzi się w małych pomieszczeniach, np. toaletach. Dodatkowo jasne panele rozświetlą i optycznie powiększą pomieszczenie. Delikatne i subtelne kolory gresu drewnopochodnego są niemal identyczne jak te, które występują w naturze.

Każdy z naszych elementów podłogowych posiada niepowtarzalny wzór i grafikę, co gwarantuje niepowtarzalność. Różne rozmiary i kształty płytek sprawiają, że można je układać w liczne kombinacje. Najpopularniejszą metodą montażu jest jodełka, szachownica, plecionka, drabinka, cegiełka lub wzór angielski.

Zastosowanie

Dodatkowo sprzedawany przez nas gres drewnopodobny jest mrozoodporny. Dzięki temu można go zakładać na balkonach i tarasach.