Płytki plaster miodu

Wybierając płytki podłogowe do kuchni lub łazienki najczęściej wybieramy te kwadratowe, lub prostokątne. Możemy też pokusić się o stwierdzenie, że płytki prostokątne, są najchętniej wybieranym kształtem na wykończenie ścian. Jednak możliwości jest o wiele więcej! Płytki plaster miodu, zwane też heksagonalnymi, to doskonała alternatywa, dla tradycyjnych rozwiązań.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Płytki plaster miodu- ponadczasowe rozwiązanie, do każdego wnętrza

Wybierając płytki plastry miodu podłogowe do kuchni lub łazienki najczęściej wybieramy te kwadratowe, lub prostokątne. Możemy też pokusić się o stwierdzenie, że płytki prostokątne, są najchętniej wybieranym kształtem na wykończenie ścian. Jednak możliwości jest o wiele więcej! Płytki plaster miodu, zwane też heksagonalnymi, to doskonała alternatywa, dla tradycyjnych rozwiązań. Wybierając płytki podłogowe do kuchni lub łazienki najczęściej wybieramy te kwadratowe, lub prostokątne. Możemy też pokusić się o stwierdzenie, że płytki prostokątne, są najchętniej wybieranym kształtem na wykończenie ścian. Jednak możliwości jest o wiele więcej! Płytki plaster miodu, zwane też heksagonalnymi, to doskonała alternatywa, dla tradycyjnych rozwiązań. Są one nowoczesne, modne, a do tego ponadczasowe i gwarantujemy Ci, że nadadzą Twojemu wnętrzu głębi i charakteru.

płytki plaster miodu

Płytki plastry miodu – świetnie wyglądają w salonie

Łączenie kuchni z salonem, jest popularnym rozwiązaniem. Zyskujesz dzięki niemu funkcjonalną przestrzeń. Musisz jednak pamiętać o tym, że aneks kuchenny powinien stylem i charakterem pasować do salonu. Tutaj nie sprawdzą się płytki z dużymi zdobieniami lub pstrokatymi kolorami. Jeżeli szukasz praktycznych, ale też eleganckich płytek, to płytki plaster miodu są tym, czego potrzebujesz. Takie płytki sprawią, że kuchnia stanie się integralną częścią salonu, mało tego, płytki heksagonalne możesz położyć na ścianie również w salonie, zyskasz w ten sposób jedną, i co ważne spójną przestrzeń, podzieloną na różne strefy.

płytki plaster miodu

Dopasuj styl płytek sześciokątnych do stylu Twojej łazienki i kuchni
Na jaki kolor pomalować ściany? Jakie płytki wybrać? Jakie meble będą odpowiednie do Twojej łazienki lub salonu? To tylko kilka pytań, na które będziesz musiał odpowiedzieć podczas remontu. Dlatego najlepiej jest zacząć od przejrzenia inspiracji i wybrania stylu, w jakim ma być urządzona Twoja kuchnia lub łazienka. Znając styl swojego wymarzonego wnętrza, bez problemu dobierzesz do niego swoje płytki plaster miodu. Białe i szare płytki doskonale sprawdzą się we wnętrzu w stylu skandynawskim i klasycznym, płytki imitujące beton są stworzone dla stylu industrialnego i nowoczesnego, natomiast płytki imitujące drewno nadadzą ciepła Twoje wnętrzu w stylu klasycznym. A co z wnętrzem w stylu glamour? Tutaj rekomendujemy płytki sześciokątne imitujące marmur z wykończeniem na wysoki połysk – na przykład płytki heksagonalne Carrara.