płytki tarasowe 2cm

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Dlaczego warto wykończyć podłogę płytkami tarasowymi

Niech Cię nie zmyli nazwa „płytki tarasowe”. Nie oznacza to, że możesz ich używać tylko na zewnątrz. Nic bardziej mylnego! Płytki tarasowe sprawdzą się również w Twoim przedpokoju, łazience czy salonie. Dobrze widzisz, płytki tarasowe 2cm położone na podłodze w salonie to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie, szczególnie wtedy, gdy jest on połączony właśnie z tarasem lub balkonem. W ten sposób zyskasz jedną powierzchnię i zatrzesz granicę między wnętrzem domu a ogrodem i w naturalny sposób wprowadzisz naturę do swojego salonu. To właśnie jednolita podłoga scali pomieszczenia i stworzy harmonijną całość. Aby podkreślić spójność salonu z tarasem, użyj dodatków i mebli w podobnej stylistyce.

płytki tarasowe 2cm

Wykończ swój taras płytkami tarasowymi 2cm

Niezależnie od tego, czy posiadasz dom, czy mieszkanie z balkonem, to jedno jest pewne – musisz zabezpieczyć podłogę. Zwróć uwagę, że podłoga na tarasie nieustannie narażona jest na deszcz, słońce czy śnieg, dlatego rozwiązanie, które wybierzesz, powinno być odporne na warunki atmosferyczne. Nie zapomnij też o aspekcie estetycznym. Dlatego gresowe płytki tarasowe 2cm to idealne rozwiązanie do ogrodów i na tarasy. To produkty posiadające same zalety. Ich designerski wygląd idzie w parze z niesamowitą trwałością wynikającą z mrozoodporności oraz ultra niskiej nasiąkliwości. Można je montować na podsypkach lub specjalnych elementach montażowych.

płytki tarasowe 2cm

Płytki tarasowe 2 cm w pomieszczeniach użytkowych

Podłoga w miejscach takich, jak salon kosmetyczny lub fryzjerski narażona jest na uszkodzenia i szybszą eksploatację w porównaniu do podłogi w domu. Chodzi po niej wiele osób, często w obuwiu zewnętrznym, dlatego ważne jest, aby taka podłoga była wytrzymała. Do jej wykończenia idealnie sprawdzą się płytki tarasowe 2cm. Tak wykończona podłoga będzie praktyczna, a jej czyszczenie będzie łatwe i przyjemne. Zwróć również uwagę na kwestie wizualne. Podłoga wykończona szarym gresem z imitacją betonu lub beżowymi płytkami imitującymi marmur nada wnętrzu klasy i elegancji. A duży format płytek optycznie powiększy nawet najmniejsze wnętrze.