płytki tarasowe 2cm

Gresowe płyty tarasowe 2cm to idealne rozwiązanie do ogrodów i na tarasy. To produkty posiadające same zalety. Ich designerski wygląd idzie w parze z niesamowitą trwałością wynikającą z mrozoodporności oraz ultra niskiej nasiąkliwości. Można je montować na podsypkach lub specjalnych elementach montażowych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Płyty tarasowe 2cm – dlaczego warto wykończyć nimi podłogę

Niech Cię nie zmyli nazwa „płytki tarasowe”. Nie oznacza to, że możesz ich używać tylko na zewnątrz. Nic bardziej mylnego! Płytki tarasowe sprawdzą się również w Twoim przedpokoju, łazience czy salonie. Dobrze widzisz, płytki tarasowe 2cm położone na podłodze w salonie to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie, szczególnie wtedy, gdy jest on połączony właśnie z tarasem lub balkonem. W ten sposób zyskasz jedną powierzchnię i zatrzesz granicę między wnętrzem domu a ogrodem i w naturalny sposób wprowadzisz naturę do swojego salonu. To właśnie jednolita podłoga scali pomieszczenia i stworzy harmonijną całość. Aby podkreślić spójność salonu z tarasem, użyj dodatków i mebli w podobnej stylistyce.

płytki tarasowe 2cm

Wykończ swój taras płytkami tarasowymi 2cm

Niezależnie od tego, czy posiadasz dom, czy mieszkanie z balkonem, to jedno jest pewne – musisz zabezpieczyć podłogę. Zwróć uwagę, że podłoga na tarasie nieustannie narażona jest na deszcz, słońce czy śnieg, dlatego rozwiązanie, które wybierzesz, powinno być odporne na warunki atmosferyczne. Nie zapomnij też o aspekcie estetycznym.

płytki tarasowe 2cm

Płytki tarasowe 2 cm w pomieszczeniach użytkowych

Podłoga w miejscach takich, jak salon kosmetyczny lub fryzjerski narażona jest na uszkodzenia i szybszą eksploatację w porównaniu do podłogi w domu. Chodzi po niej wiele osób, często w obuwiu zewnętrznym, dlatego ważne jest, aby taka podłoga była wytrzymała. Do jej wykończenia idealnie sprawdzą się płytki tarasowe 2cm. Tak wykończona podłoga będzie praktyczna, a jej czyszczenie będzie łatwe i przyjemne. Zwróć również uwagę na kwestie wizualne. Podłoga wykończona szarym gresem z imitacją betonu lub beżowymi płytkami imitującymi marmur nada wnętrzu klasy i elegancji. A duży format płytek optycznie powiększy nawet najmniejsze wnętrze.