Dostawa i transport

PRZEDPŁATA

  • paleta 120x80cm -179,90zł (palety fabrycznie pakowane po 28,5m²)
  • paleta 120x80cm – 179,90zł (pozostałe do 50m²)*
  • paleta 120x80cm -359,80zł (palety fabrycznie pakowane 50-70m²)
  • paleta 120x120cm – 229,90zł (do 50m²)
  • półpaleta 60x80cm – 129,90zł  (do 10m², wymiar płytek do 60x80cm)
  • lamele – 99,90zł

Wysyłka za pobraniem +30zł

 

DARMOWE PRÓBKI  - 50zł / do 5 różnych sztuk

 

WYSYŁA ZA GRANICĘ -  wycena indywidualna

Nasze produkty dostarczamy na terenie całej Europy. Koszt dostawy uzależniony jest od gabarytów zamówienia oraz adresu dostawy. Wysyłka za granicę możliwa jest po przedpłacie.


Państwa przesyłki dostarczają:

 

Śledzenie przesyłek:

 

Ważne informacje:

Towar wysyłamy na półpaletach 80x60cm lub paletch 120x80cm i 120x120cm w zależności od ilości zakupionych płytek oraz od ich rozmiaru. Darmowe próbki wysyłamy paczką do 20kg. Spedycja paletowa dostarcza przesyłki w dni robocze w godzinach 8-16. Dostawa realizowana jest na wskazany adres autem z windą. Kierowca posiada na aucie wózek paletowy tzw. paleciak i zdejmuje przesyłkę z auta i dostarcza do najbliższej przeszkody architektonicznej (np. krawężnik, schody, wejście do klatki schodowej). Kierowca nie ma obowiązku wjazdu na posesję. Dostawa nie obejmuje wniesienia - spedycje drobnicowe nie świadczą takich usług.

W przypadku zamówienia towaru na palecie transportowej i braku możliwości dojazdu i dostawy samochodem ciężarowym (o masie całkowitej powyżej 3,5 tony) na adres doręczenia, klient zobowiązany jest wpisać w uwagach do zamówienia (w polu "dodatkowe informacje" pod uzupełnianym adresem dostawy) uwagę: "dostawa tylko busem". Usprawni to proces dostawy i uniknięcia dodatkowych kosztów przepakowania i powtórnej dostawy samochodem dedykowanym. W przypadku  takiej sytuacji, klient może zostać obciążony dodatkową opłatą wg. cennika firm spedycyjnych.

Faktura Vat znajduje się w folii, pod listem przewozowym oraz wysyłana jest na adres poczty email w dniu dostawy. Przesyłki wyjeżdżają z naszego magazynu w stanie nienaruszonym. Każda paleta zostaje owinięta folią stretch oraz/lub spięta taśmami bandującymi, a także w razie konieczności zabezpieczona w dodatkowy sposób. Przed wydaniem towaru firmie przewozowej, każda paleta zostaje sfotografowana. Bardzo prosimy o dokładne sprawdzenie towaru przy odbiorze. Po więcej informacji zapraszamy do zakładki REGULAMIN.

W zależności od zamówionej ilości towaru, koszt transportu może zostać wyceniony indywidualnie.

Zobacz opinie naszych Klientów:

Sylwia
Sylwia
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Super komponują się z płytkami oktagonalnymi OCTAGONO WHITE SATIN 31,6x31,6. Nie są zupełnie matowe, bliżej im do satynowych. Jestem zadowolona z efektu końcowego!

3 tygodnie temu
Monika P.
Monika P.
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Bez tych płytek nie byłoby takiego fajnego efektu. Wybrałabym je ponownie.

3 miesiące temu
Anonim
Anonim
Recenzent
5/5
Szarych płytek jest na rynku na pęczki. Szarych płytek w takim wielkoformatowym rozmiarze już mniej. A szarych płytek o takiej jakości zapewne niewiele. Mają przyjemną, "nieidealną" powierzchnię i przyjemny mat - co sprawia, że naprawdę, NAPRAWDĘ nie widać na nich zachlapań, piasku czy okruchów. Do ...
Pokaż więcej
4 miesiące temu
Michał
Michał
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Bardzo ładne płytki, łatwe do utrzymania w czytsości

5 miesięcy temu
Magdalena Z.
Magdalena Z.
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Klasyka i prostota. Trochę obawiałam się czy ten błysk nie będzie zbyt przytłaczający, ale wyglądają bardzo dobrze. Powiększają optycznie małą łazienkę. Plus za to, że na taką ilość tylko jedna okazała się uszkodzona.

6 miesięcy temu
Wyszukaj produkt