SALON KAFLANDO design w dobrej cenie

Salon łazienek Szczecin - KAFLANDO.PL

Łazienka jednym z najbardziej wymagających wnętrz pod względem aranżacji jest łazienka. Wysoki poziom wilgotności powietrza wymaga zastosowania w projektach materiałów odpornych na kontakt z wodą i środkami chemicznymi. Salony łazienek Szczecin- KAFLANDO to miejsce, w którym odnajdą się zwolennicy designerskich i kreatywnych rozwiązań. W naszym asortymencie bez trudu można znaleźć płytki pasujące do różnych stylów i pomysłów aranżacyjnych. W naszej ofercie znajduje się także wyposażenie łazienek.W doborze asortymentu nie zapominamy również o względach praktycznych. Zależy nam na tym, aby dostępne u nas płytki nie były uciążliwe podczas mycia, a ich trwałość zapewniała inwestycję na lata. W salonie łazienek mogą Państwo znaleźć również materiały odporne na mróz, które z powodzeniem są wykorzystywane na balkonach lub tarasach.

800 m2 Ekspozycji
70 Gotowych
aranżacji
2 Stanowiska
Do projektowania
3000 Wzorów
Płytek

Wysoka jakość produktów

Salony łazienek Szczecin - kaflando. Współpracujemy z producentami, którzy są cenieni w branży budowlanej. Większość naszych płytek i gresów pochodzi z Hiszpanii oraz Włoch. Projektanci z południa Europy przekonują nas do swoich pomysłów innowacyjnym podejściem do wystroju wnętrz. Dla naszych klientów przygotowaliśmy ponad 70 gotowych aranżacji. Korzystając z naszych produktów mają Państwo okazję do stworzenia niepowtarzalnej przestrzeni dostosowanej do własnych upodobań. Oferujemy wyposażenie łazienek począwszy od płytek, przez ceramikę sanitarną, aż po armaturę łazienkową. W palecie znajdą Państwo między innymi takie marki jak BALDOCER, EQUIPE, ROCERSA, GEOTILES, PAFFONI, VAYER, BESCO, NEW TRENDY i wiele innych designerskich produktów w przystępnych cenach. Świat łazienek kaflando szczecin to design w przystępnej cenie!

strefa
CARRARA
wyposażenie
łazienek
obsługa
inwestycji
wyszukane
wzornictwo
przystępne
ceny

Szeroki asortyment

Zapewniamy szeroki asortyment artykułów wyposażenia łazienek. W naszym salonie znajdą Państwo armaturę sanitarną oraz ceramikę wielu wiodących producentów. Posiadamy szeroką ekspozycję, w której znajdą Państwo: wanny akrylowe i wolonostojące, baterie łazienkowe oraz ceramikę sanitarną PAFFONI MASSI i DEANTE. Wanny wolnostojące BESCO VAYER i CORSAN zaprezentowane są na ekspozycji co pozwala na żywo obejrzeć najbardziej topowe produkty wymienionych producentów.

Sklep on-line

Sklep on- line kaflando.pl to wiodąca na rynku platforma specjalizująca się w sprzedaży płytek. Zawiera praktycznie kompletną ofertę salonu stacjonarnego. To wspaniałe narzędzie do zakupu płytek bez wychodzenia z domu umożliwiające nawet zakup próbek wybranych wzorów! Zakup ułatwiają intuicyjne filtry z wzorami kolorami i formatami płytek.

Odwiedź nas i sam się przekonaj

Kaflando.pl

salon płytek ceramicznych i łazienek Rondo Hakena – Ustowo 51 70-001 Szczecin woj. zachodniopomorskie e-mail: sklep@kaflando.pl telefon: 511-323-505, 503-778-799, 501-660-135 telefon salon Szczecin: 519-700-519 NIP: 253-00-29-768 REGON: 320684858

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 8.00 - 18.00 sobota: 9.00 - 15.00
Wyszukaj produkt