Salon łazienek Szczecin

Salon łazienek Szczecin – KAFLANDO.PL

Łazienka jednym z najbardziej wymagających wnętrz pod względem aranżacji jest łazienka. Wysoki poziom wilgotności powietrza wymaga zastosowania w projektach materiałów odpornych na kontakt z wodą i środkami chemicznymi. Salony łazienek Szczecin- KAFLANDO to miejsce, w którym odnajdą się zwolennicy designerskich i kreatywnych rozwiązań. W naszym asortymencie bez trudu można znaleźć płytki pasujące do różnych stylów i pomysłów aranżacyjnych. W naszej ofercie znajduje się także wyposażenie łazienek.W doborze asortymentu nie zapominamy również o względach praktycznych. Zależy nam na tym, aby dostępne u nas płytki nie były uciążliwe podczas mycia, a ich trwałość zapewniała inwestycję na lata. W salonie łazienek mogą Państwo znaleźć również materiały odporne na mróz, które z powodzeniem są wykorzystywane na balkonach lub tarasach.

Szeroki asortyment

Zapewniamy szeroki asortyment artykułów wyposażenia łazienek. W naszym salonie znajdą Państwo armaturę sanitarną oraz ceramikę wielu wiodących producentów. Posiadamy szeroką ekspozycję, w której znajdą Państwo: wanny akrylowe i wolonostojące, baterie łazienkowe oraz ceramikę sanitarną PAFFONI MASSI i DEANTE. Wanny wolnostojące BESCO VAYER i CORSAN zaprezentowane są na ekspozycji co pozwala na żywo obejrzeć najbardziej topowe produkty wymienionych producentów.

 

Wysoka jakość produktów

Salony łazienek Szczecin – kaflando. Współpracujemy z producentami, którzy są cenieni w branży budowlanej. Większość naszych płytek i gresów pochodzi z Hiszpanii oraz Włoch. Projektanci z południa Europy przekonują nas do swoich pomysłów innowacyjnym podejściem do wystroju wnętrz. Dla naszych klientów przygotowaliśmy ponad 70 gotowych aranżacji. Korzystając z naszych produktów mają Państwo okazję do stworzenia niepowtarzalnej przestrzeni dostosowanej do własnych upodobań. Oferujemy wyposażenie łazienek począwszy od płytek, przez ceramikę sanitarną, aż po armaturę łazienkową. W palecie znajdą Państwo między innymi takie marki jak BALDOCER, EQUIPE, ROCERSA, GEOTILES, PAFFONI, VAYER, BESCO, NEW TRENDY i wiele innych designerskich produktów w przystępnych cenach. Świat łazienek kaflando szczecin to design w przystępnej cenie!

SALON ŁAZIENEK

KAFLANDO.PL

ul. Rondo HAKENA- USTOWO 51, 70-001 Szczecin

(za salonem Kia Polmotor)

SALONY ŁAZIENEK SZCZECIN – KAFLANDO

POWIERZCHNIA EKSPOZYCJI: 800m2

ILOŚĆ GOTOWYCH ARANŻACJI: 70

poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 18:00

sobota 9:00-14:00

tel. 519-700-519

salon@kaflando.pl

 

łazienki SZCZECIN

salon łazienek szczecin kaflando.pl  łazienki szczecin świat łazienek wyposażenie łazienek

 płytki ceramiczne szczecin salon płytek Szczecin

 

        

       

        

 

       

       

       

       

       

       

 

 

 

 

 

Wyszukaj produkt