Zwroty

Dowiedz się wszystkiego na temat zwrotów w Kaflando

 

Jeżeli z jakichkolwiek powodów chcesz lub musisz zrezygnować z zakupu, możesz odstąpić od umowy sprzedaży w ciągu 14 dni od daty zakupu. Skontaktuj się z nami jak najszybciej, ponieważ po upłynięciu wyznaczonego terminu nie będziemy mogli pozytywnie rozpatrzyć Twojego wniosku.

UWAGA: Zwrotom nie podlegają towary sprowadzone na indywidualne zamówienie.

O chęci skorzystania z prawa odstąpienia od umowy poinformuj nas mailowo: zwroty@kaflando.pl lub pocztą tradycyjną. Masz na to 14 dni od daty otrzymania zamówienia. Napisz do nas, a my odpowiemy w ciągu 24h (dni robocze). Przypominamy, że prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży przysługuje Konsumentom czyli osobom fizycznym nieprowadzącym działalności gospodarczej.

Skorzystanie z naszego formularza ułatwi i przyśpieszy dokonanie zwrotu, jednak nie jest konieczne.

formularz zwrotu do pobrania

.

.

W przypadku płytek ceramicznych, rekomendowanym sposobem zwrotu jest wysyłka paletowa. Prosimy o dobre zabezpieczenie towaru gdyż nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia towaru w transporcie. Nie przyjmujemy przesyłek "za pobraniem". W przypadku gdy zwracany produkt będzie nosił ślady użytkowania lub będzie uszkodzony, zwrot nie zostanie przyjęty.

.

Koszt wysyłki towaru pokrywa kupujący czyli Ty.

.

Zwracane produkty odeślij na adres:

Magazyn Kaflando

Ustowo 51

70-001 Ustowo/Szczecin

Prosimy nie nadawać przesyłek bez uprzedniego kontaktu mailowego.

.

.

Po otrzymaniu zwrotu i weryfikacji paczki otrzymasz od nas e-mail z korektą dokumentu sprzedaży oraz prośbę o potwierdzenie otrzymania korekty. Zwrot płatności następuje taką samą metodą, jaka była wybrana przy składaniu zamówienia. W większości przypadków zwrot płatności nie trwa dłużej niż 7 dni od daty potwierdzenia otrzymania korekty.

.

W przypadku zwrotu całego zamówienia zwrócimy wartość transportu zgodnie z fakturą sprzedaży.

.

Zwrot częściowy przyjmujemy tylko i wyłącznie w pełnych, oryginalnie zapakowanych kartonach / paczkach ze względu na informacje, jakie zamieszcza na opakowaniach producent (odcienie, kalibry, data produkcji).

.

W przypadku chęci zwrotu towaru powyżej 14 dni od dnia odebrania paczki, prosimy o wysłanie zdjęcia z kartonu z numerem partii i odcieniem płytek (TONO i CALIBRE) – rozpatrzymy Twoją prośbę indywidualnie!

Zobacz opinie naszych Klientów:

Paweł K.
Paweł K.
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Super kwadraciki, idealnie pasują do MARMOL BLANCO MAT

1 dzień temu
Kamil
Kamil
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Kafle użyte pod prysznicem, nie zbierają na sobie osadów kamienia, co jest super. Pięknie pasują do ciemnego stylu łazienki kontrastując go. Robią wrażenie

2 miesiące temu
Marcin
Marcin
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Super płytki pięknie wygladaja w kuchni. Kąty nie są w 100% idealnie i trzeba bylo sie nakombinowac z fugami ale wyglad rekompensuje:). Pracownik Kaflando bardzo konkretny i słowny. Poprosilam o szybka dostawę i naprawdę była szybka:) na zdjeciach jeszcze bez fug ale i tak robia wrażenie:) polecam

4 miesiące temu
Renata
Renata
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Płytki są przepiękne, jeszcze ładniejsze na żywo niż na zdjęciach :) co prawda czekają jeszcze na ułożenie ale skoro w ręce wyglądają tak zjawiskowo to co pomyśleć o tym jak pięknie będą odbijać światło już ułożone na ścianie 😍 nie mogę się już doczekać 😅

4 miesiące temu
Aleksandra
Aleksandra
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

W porządku.

9 miesięcy temu
Wyszukaj produkt