Zwroty

Dowiedz się wszystkiego na temat zwrotów w Kaflando

 

Jeżeli z jakichkolwiek powodów chcesz lub musisz zrezygnować z zakupu, możesz odstąpić od umowy sprzedaży w ciągu 14 dni od daty zakupu. Skontaktuj się z nami jak najszybciej, ponieważ po upłynięciu wyznaczonego terminu nie będziemy mogli pozytywnie rozpatrzyć Twojego wniosku.

UWAGA: Zwrotom nie podlegają towary sprowadzone na indywidualne zamówienie.

O chęci skorzystania z prawa odstąpienia od umowy poinformuj nas mailowo: zwroty@kaflando.pl lub pocztą tradycyjną. Masz na to 14 dni od daty otrzymania zamówienia. Napisz do nas, a my odpowiemy w ciągu 24h (dni robocze). Przypominamy, że prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży przysługuje Konsumentom czyli osobom fizycznym nieprowadzącym działalności gospodarczej.

Skorzystanie z naszego formularza ułatwi i przyśpieszy dokonanie zwrotu, jednak nie jest konieczne.

formularz zwrotu do pobrania

.

.

W przypadku płytek ceramicznych, rekomendowanym sposobem zwrotu jest wysyłka paletowa. Prosimy o dobre zabezpieczenie towaru gdyż nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia towaru w transporcie. Nie przyjmujemy przesyłek "za pobraniem". W przypadku gdy zwracany produkt będzie nosił ślady użytkowania lub będzie uszkodzony, zwrot nie zostanie przyjęty.

.

Koszt wysyłki towaru pokrywa kupujący czyli Ty.

.

Zwracane produkty odeślij na adres:

Magazyn Kaflando

Ustowo 51

70-001 Ustowo/Szczecin

Prosimy nie nadawać przesyłek bez uprzedniego kontaktu mailowego.

.

.

Po otrzymaniu zwrotu i weryfikacji paczki otrzymasz od nas e-mail z korektą dokumentu sprzedaży oraz prośbę o potwierdzenie otrzymania korekty. Zwrot płatności następuje taką samą metodą, jaka była wybrana przy składaniu zamówienia. W większości przypadków zwrot płatności nie trwa dłużej niż 7 dni od daty potwierdzenia otrzymania korekty.

.

W przypadku zwrotu całego zamówienia zwrócimy wartość transportu zgodnie z fakturą sprzedaży.

.

Zwrot częściowy przyjmujemy tylko i wyłącznie w pełnych, oryginalnie zapakowanych kartonach / paczkach ze względu na informacje, jakie zamieszcza na opakowaniach producent (odcienie, kalibry, data produkcji).

.

W przypadku chęci zwrotu towaru powyżej 14 dni od dnia odebrania paczki, prosimy o wysłanie zdjęcia z kartonu z numerem partii i odcieniem płytek (TONO i CALIBRE) – rozpatrzymy Twoją prośbę indywidualnie!

Zobacz opinie naszych Klientów:

WOJCIECH W.
WOJCIECH W.
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Bardzo dobra jakość kafelek. Grube, twarde, dobrze się je docinało. Kolor matowy o jaki nam chodziło. Współpraca z Kaflando bardzo dobra. Szybko, sprawnie i dobry kontakt (potrzebowaliśmy dodatkowego zamówienia, wszystko odbyło się super). Polecam

2 miesiące temu
Agnieszka Łacny
Agnieszka Łacny
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Arabesca cudowna. Ładniejsza niż na zdjęciu😁 niestety jeszcze czeka na swój wielki moment przyklejenia na ścianę w kuchni 😁 wtedy będzie w całej okazałości pozowała do zdjęcia 😁

3 miesiące temu
Anonim
Anonim
Recenzent
5/5
Poszukiwania płytki w tym kolorze trwały długo. Niby zieleń, ale podbita szarością, niby nic nadzwyczajnego, ale nie pozwala przejść obok siebie obojętnie! Do tego rozmiar pozwalający na stworzenie dużych, uspokajających płaszczyzn. Decyzja dla odważnych, ale to był strzał w dziesiątkę, bo moja łazi...
Pokaż więcej
4 miesiące temu
Paulina C.
Paulina C.
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Gres pięknie wygląda w łazience i widać, że jest naprawdę dobry jakościowo. Bardzo rozświetlił wnętrze.

4 miesiące temu
Magdalena W.
Magdalena W.
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Super. Bardzo polecam

5 miesięcy temu
Wyszukaj produkt