gres carrara

Prezentujemy Państwu gres carrara, który z powodzeniem można zamontować zarówno na podłogach, jak i na ścianach. Oryginalne kształty heksagonalne i oktagonalne swoim niecodziennym designem zachwycają każdego i pozwalają na tworzenie niebanalnych wzorów.

Wyświetlanie 1–24 z 84 wyników

Jeśli dodać do tego marmur – wychodzi najmodniejsze rozwiązanie tego sezonu. Ten naturalny materiał jest bez wątpienia ponadczasowy i klasyczny. W naszym sklepie proponujemy Państwu jednak rozwiązanie, które jest dużo bardziej praktyczne niż zastosowanie prawdziwego marmuru. Płytki Carrara imitujące ten materiał wyglądają tak samo efektownie, a przy tym jest dużo łatwiejszy w użytkowaniu.

Oferujemy płytki w różnych rozmiarach i kształtach, a nawet kolorach – posiadamy bowiem w asortymencie również kafelki ze wzorem czarnego marmuru. Zastosowanie ich w domu gwarantuje uzyskanie wspaniałego efektu. Gres Carrara z połyskiem to bez wątpienia prawdziwy hit, na który decydują się najwięksi miłośnicy designu, chcący zachwycać gości wnętrzem własnych czterech ścian.