panele winylowe w jodełkę

Filtrowanie
KOLOR
WZÓR
KSZTAŁT
ROZMIAR
POWIERZCHNIA
GRUBOŚĆ
Dostępność
Jeśli szukasz ponadczasowego rozwiązania, to postaw na panele winylowe w jodełkę, które sprawią, że Twoja sypialnia, jadalnia oraz przedpokój będą piękne. Imitacja drewnianego parkietu jest doskonałą bazą do większości wnętrz.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Postaw na panele winylowe

Jeszcze niedawno każdy pozbywał się wykładzin winylowych i zastępował je panelami lub deską podłogową. Jednak wykładzina winylowa wraca w wielkim stylu w nowej, odświeżonej i poprawionej formie, czyli paneli winylowych. Jest to rozwiązanie modne i nowoczesne, a jednocześnie klasyczne i ponadczasowe. Dlaczego? Otóż kluczem jest wzór, jaki znajduje się na winylach, czyli jodełka, która pasuje do większości wnętrz. Śmiało panele winylowe w jodełkę możesz położyć w pomieszczeniach w stylu skandynawskim, boho, rustykalny, nowoczesnym i oczywiście klasycznym.

panele winylowe w jodełkę

Panele winylowe w jodełkę ponadczasowa klasyka i elegancja

Są takie wzory i rozwiązania, które mają to „coś”, dzięki czemu pasują one zawsze i wszędzie. Takim wzorem jest zdecydowanie jodełka. Dlatego, Drewno, szczególnie naturalne, to kwintesencja stylu skandynawskiego, New Hampton oraz klasycznego. Panele winylowe w jodełkę świetnie odnajdą się również we wnętrzu w stylu glamour. Imitacja drewnianej podłogi będzie idealnie komponować się z okazałymi, tapicerowanymi meblami, czy złotymi lub srebrnymi dodatkami. Panele w jodełkę ocieplą również wnętrze w stylu boho lub eklektycznym.

panele winylowe w jodełkę

Zobacz jak możesz wykorzystać panele winylowe w jodełkę

Znasz powiedzenie „wszystkie chwyty dozwolone”? Świetnie pasuje ono do urządzania wnętrz. Możesz trzymać się norm i zasad, ale możesz też postawić na swoją fantazję i innowacyjność. Oto kilka przykładów. Panele winylowe w jodełkę możesz położyć na podłodze w każdym pomieszczeniu: kuchni, salonie czy sypialni jest to oczywiste. Ale kto powiedział, że musi to być tylko podłoga? Panele świetnie sprawdzą się w przedpokoju jako alternatywa dla lamperii, dzięki czemu zabezpieczysz ścianę narażoną na kontakt z mokrą odzieżą lub brudnymi butami. Możesz też położyć panele na ścianę zamiast wezgłowia. A co z salonem? W tym pomieszczeniu, za pomocą paneli winylowych subtelnie wyznaczysz strefę jadalni.