gres betonopodobny

Wyświetlanie 1–24 z 88 wyników

Chcąc zawsze prezentować Państwu ofertę, która odpowiada na aktualne trendy, poszerzyliśmy nasz asortyment o gres betonopodobny. W ostatnim czasie ogromnie modne stały się wnętrza industrialne, które stawiają na surowe, naturalne materiały i opierają się na szarej kolorystyce. Jeśli podobają się Państwu mieszkania lub domy utrzymane w tym stylu, prezentowane na tej stronie produkty idealnie odpowiedzą na Państwa potrzeby.

W zakładce „Inspiracje”, którą znajdziecie Państwo na naszej stronie, prezentujemy przykładowe wnętrza, w których wykorzystano oferowane przez nas produkty. Jak łatwo można zauważyć, gres-beton znajduje swoje zastosowanie nie tylko w stylu industrialnym, ale również np. w skandynawskim. Wnętrza z wykorzystaniem płytek z naszego sklepu są nowoczesne i mają niepowtarzalny klimat.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo płytki o różnych wymiarach i w odmiennych odcieniach szarego, wśród których mogą Państwo wybierać w zależności od potrzeb i preferencji estetycznych. Oferujemy również kafle heksagonalne, będące ciekawym urozmaiceniem wnętrza.