panele winylowe chevron

Filtrowanie
KOLOR
WZÓR
KSZTAŁT
ROZMIAR
POWIERZCHNIA
GRUBOŚĆ
Dostępność
Postaw na panele winylowe chevron. Dzięki wyjątkowemu wzorowi, każde pomieszczenie wykończone takimi panelami nabierze klasy i elegancji. Bardzo często panele Chevron wzorem i kolorem zbliżone są do drewnianego parkietu, dzięki czemu Twoja sypialnia urządzona nawet w nowoczesnym lub loftowym stylu będzie ciepła i przytulna.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Panele winylowe chevron - czym są?

Płytki i klepki podłogowe możesz układać na wiele sposobów: na zakładkę, jedna pod drugą, z losowym przesunięciem w jodełkę klasyczną, lub chevron. Ten ostatni sposób ma w sobie coś magicznego i hipnotyzującego. Klepki ułożone w chevron stykają się krótszymi bokami, a ponieważ są one ścięcie pod kątem 45°, to przypominają grot strzały. Dlatego, jeśli Ty chcesz mieć w swoim domu tak efektowną podłogę, ale nie stać Cię na parkiet lub po prostu nie chcesz poświęcać zbyt dużo czasu na jego pielęgnację, to wybierz panele winylowe chevron. Takie panele łatwo się montuje i czyści, a wysoka jakość sprawia, że wizualnie są bardzo zbliżone do oryginalnego, drewnianego parkietu.

Panele winylowe – styl skandynawski, boho czy rustykalny?

Chcesz zamontować w swoim wnętrzu panele winylowe o wzorze chevronu, ale nie wiesz, czy będą one pasować? Zacznijmy od tego, że drewniana podłoga zarówno ta oryginalna, jak i ta wykonana z paneli, które imitują drewno jest ponadczasowa. Dlatego sprawdzi się ona w każdym wnętrzu. Panele winylowe chevron doskonale podkreślą jasne kolory i tapicerowane meble we wnętrzu w stylu skandynawskim. Gdy planujesz urządzić swoje mieszkanie w stylu loftowym lub industralnym, to panele chevron subtelnie ocieplą nieco surowe wnętrze. Natomiast dla pomieszczenia inspirowanego stylem boho lub rustykalnym, panele chevron są wręcz stworzone.