panele winylowe jodełka

Filtrowanie
KOLOR
WZÓR
KSZTAŁT
ROZMIAR
POWIERZCHNIA
GRUBOŚĆ
Dostępność

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Panele winylowe jodełka prosty i szybki sposób na metamorfozę

Czasem zdarza się, że oglądając programy o aranżacji wnętrz, lub przeglądając czasopisma branżowe najdzie Cię ochota na zmiany. I nie ma problemu, jeżeli jest to zmiana poduszek lub zasłon. A co w przypadku, gdy chcesz odnowić lub całkowicie zmienić swoją podłogę w salonie, łazience albo kuchni? Wtedy doskonałym rozwiązaniem są panele winylowe jodełka, które montuje się szybko i bezproblemowo. Takie panele po odpowiednim przygotowaniu podłoża zamontujesz sam, bez konieczności zrywania starej podłogi lub demontażu płytek. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta, panele winylowe możesz zamontować na obecną podłogę.

panele winylowe jodełka

Postaw na panele winylowe nie tylko na podłogę

Masz ochotę coś zmienić w swoim wnętrzu, ale wizja remontu, czyli kucia ścian, a co za tym idzie wszechobecnego kurzu Cię przeraża? Postaw na panele winylowe, jodełka to bardzo popularny wzór, który był, jest i będzie modny, a jednocześnie jest on ponadczasowy. Takie panele możesz położyć oczywiście na podłodze, ale nie tylko. Jeśli szukasz oryginalnego wezgłowia, zastanawiasz się jak zaakcentować ścianę multimedialną, aby była niebanalna, albo chcesz zabezpieczyć ścianę w przedpokoju, to właśnie znalazłeś to, czego szukasz. Panele winylowe jodełka są odpowiedzią na Twoje poszukiwania.

panele winylowe jodełka

Panele winylowe jodełka, świetny sposób wykończenie podłogi w przedpokoju

Powiedzmy sobie wprost, wszystko z czasem może się znudzić. Wiele osób kocha remonty zarówno te duże, jak i te małe. Jeśli Ty jesteś na tym etapie i pragniesz zmienić podłogę w swoim przedpokoju, ale nie chcesz przy tym robić rewolucji, to postaw na panele winylowe. Jodełka jest wzorem, który ma w sobie styl, klasę i elegancję. To dzięki niej, twój korytarz stanie się integralną częścią salonu. Takie panele możesz położyć również w kuchni i salonie, dzięki czemu wnętrze nabiera spójności i będzie optycznie powiększone. Zwróć również uwagę na aspekt praktyczny, panele winylowe łatwo utrzymać w czystości, więc zyskasz dodatkowy czas tylko dla siebie lub swoich bliskich.