płytki podłogowe 120x120

Wyszukaj produkty (po atrybutach)

Wyświetlanie 1–24 z 27 wyników

Płytki podłogowe 120×120

to wielkoformatowe płyty gresowe przeznaczone do montażu na podłogach w łazienkach, salonach oraz kuchniach. W ofercie znajdują się także płytki na podłogę o wymiarach 120×120, które ze względu na 5 klasę ścieralności można zastosować nawet w najbardziej intensywnie eksploatowanych obiektach. Ich uniwersalność oparta jest na znakomitych parametrach użytkowych gresu.

Płytki podłogowe 120×120 jest to materiał przede wszystkim twardy, odporny na zarysowania oraz nienasiąkliwy. Każda z tych cech jest niezwykle istotna podczas codziennego użytkowania. Ze względu na powierzchnie płytki dzielimy na: polerowane, matowe, satynowe oraz ze strukturą. Podkreślić należy, że płytki podłogowe 120×120 wielkoformatowe podobnie jak mniejsze formaty gresów nie mają ograniczeń kolorystycznych. Do najbardziej popularnych należą: płytki wielkoformatowe 120×120 imitujące marmur, beton, kamień, białe, carrara.

Zwrócić należy uwagę, że płytki podłogowe są materiałem nadającym się także na montaż na ścianach. Płytki 120×120 dzięki dużemu formatowi ograniczają ilość fug w łazience praktycznie do minimum. Dzięki takiemu rozwiązaniu  ściana sprawia wrażenie monolitu.