płytki podłogowe 120x120

Filtrowanie
KOLOR
WZÓR
KSZTAŁT
ROZMIAR
POWIERZCHNIA
GRUBOŚĆ
Dostępność
Płytki podłogowe 120x120 to gresy o bogatym wzornictwie. Dodatkowo są materiałem przede wszystkim twardym, odpornym na zarysowania oraz nienasiąkliwym. Każda z tych cech jest niezwykle istotna podczas codziennego użytkowania.

Wyświetlanie 1–24 z 51 wyników

Płytki podłogowe 120x120

to wielkoformatowe płyty gresowe przeznaczone do montażu na podłogach w łazienkach, salonach oraz kuchniach. W ofercie znajdują się także płytki na podłogę o wymiarach 120x120, które ze względu na 5 klasę ścieralności można zastosować nawet w najbardziej intensywnie eksploatowanych obiektach. Ich uniwersalność oparta jest na znakomitych parametrach użytkowych gresu.

Ze względu na powierzchnie płytki dzielimy na: polerowane, matowe, satynowe oraz ze strukturą. Podkreślić należy, że płytki podłogowe 120x120 wielkoformatowe podobnie jak mniejsze formaty gresów nie mają ograniczeń kolorystycznych. Do najbardziej popularnych należą: płytki wielkoformatowe 120x120 imitujące marmur, beton, kamień, białe, carrara.

Zwrócić należy uwagę, że płytki podłogowe są materiałem nadającym się także na montaż na ścianach. Płytki 120x120 dzięki dużemu formatowi ograniczają ilość fug w łazience praktycznie do minimum. Dzięki takiemu rozwiązaniu  ściana sprawia wrażenie monolitu.