gres STATUARIO

Filtrowanie
KOLOR
WZÓR
KSZTAŁT
ROZMIAR
POWIERZCHNIA
GRUBOŚĆ
Dostępność

Wyświetlanie 1–24 z 48 wyników

Poznaj jedyny w swoim rodzaju gres Statuario poler

Producenci oferują wiele płytek, również te marmuropodobne mają wiele wzorów, faktur oraz kolorów. Różni je niemal wszystko, łączy jedno – wzór marmuru. My dziś chcemy Ci zaprezentować jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy gres Statuario. Dlaczego jest tak wyjątkowy? Otóż jest to biały gres, który wydobywany jest we Włoszech i potocznie nazywany jest „marmurem karraryjskim”. To właśnie z niego wykonana jest słynna rzeźba Dawida autorstwa Michała Anioła. Marmur jest dość drogim materiałem, dlatego, jeśli chcesz mieć ten wyjątkowy wzór w swoim domu, to postaw na gres Statuario, poler jeszcze bardziej podkreśli wyjątkowe żyły przechodzące przez płytki.

gres statuario poler

Marmur STATUARIO – piękno i elegancja

Marmur kojarzy się z luksusem, elegancją i bogactwem. Jest to również materiał bardzo trwały i ponadczasowy. To właśnie dlatego jest on bardzo chętnie wykorzystywany do aranżacji pomieszczeń takich jak kuchnia, łazienka lub salon. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór płytek marmuropodobnych, również tych imitujących marmur carrara. Jest to szlachetna odmiana białego marmuru, którego znakiem rozpoznawczym są jasnoszare, harmonijne rozmieszczone delikatne żyłki. Imitujący marmur gres Statuario poler znajdziesz w wielu formatach i kształtach. Możesz zdecydować się na wielkoformatowe płytki 120x60 cm, mniejsze płytki 90x30 cm lub na małe płytki 30x10 cm, te ostatnie łączą w sobie dwa trendy – wzór marmuru i kształt cegiełek.

gres statuario poler

Pomysł na łazienkę z gresem Statuario mat

Co powiesz na łazienkę w nowojorskim stylu? Jeśli jesteś na tak, to musisz wiedzieć, że główną cechą tego stylu jest elegancka ponadczasowość. To właśnie dlatego wnętrze w stylu nowojorskim jest zawsze na czasie i nie boi się zmieniających się trendów. Aby stworzyć łazienkę w tym stylu, należy postawić na materiały wysokiej jakości. Takie jak Gres Statuario, poler będzie tutaj wręcz niezbędny. To właśnie płytki wykończone na wysoki połysk sprawią, że Twoja łazienka będzie mieć to „coś”. Nie zapomnij o jasnych, delikatnych barwach srebrnej armaturze oraz szklanych drzwiach prysznicowych.

Nasz TOP10 płytek marmurowych: