gres 120x120

Filtrowanie
KOLOR
WZÓR
KSZTAŁT
ROZMIAR
POWIERZCHNIA
GRUBOŚĆ
Dostępność
Gres 120x120 zdobi już nie tylko łazienki ale także kuchnie, salony oraz korytarze. Płytki wielkoformatowe 120x120 są rektyfikowane. Rektyfikacja pozwala na zastosowanie minimalnej fugi. Taki zabieg dodatkowo tworzy efekt monolitycznej powierzchni.

Wyświetlanie 1–24 z 52 wyników

Gres 120x120 cm – pomysł na duże powierzchnie

Jeśli zastanawiasz się jakie płytki kupić, to rekomendujemy gres 120x120 cm. Są one praktyczne, wygodne w utrzymaniu w czystości, powiększają optycznie przestrzeń i można je kłaść w dowolnym pomieszczeniu nie tylko na podłodze, ale też na ścianie. Należy zwrócić uwagę, że płytki wielkoformatowe 120x120 coraz częściej zdobią ściany w salonach np. za telewizorem. Dzieje się tak ponieważ dzięki zastosowanej technologii nadruku HD wzór jest fotorealistyczny. Obecna technologia pozwala na produkcję płytek o wypukłych strukturach. To dlatego właśnie został uzyskany niesamowity efekt w przypadku płytek imitujących naturalne kamienie, łupek lub czarny marmur.

gres 120x120 płytki wielkoformatowe 120x120

Gres 120x120 cm czyli płytki wielkoformatowe 120x120, które mają to “coś”

Płytki wielkoformatowe 120x120 mogą mieć wile różnorodnych wzorów oraz powierzchni. Powierzchnie, które są dostępne: polerowane, matowe oraz ze strukturą imitującą łupek. Różnorodne tekstury gresu 120x120 pozwalają na wykorzystanie ich niemalże wszędzie. Dawno przestał być aktualny stereotyp, że płytki wielkoformatowe nie nadają się do małych pomieszczeń. Kaflando.pl oferuje wzory imitujące biały marmur CARRARA, CALACATTA a także imitujące czarny marmur Nero Marquina, imitujące beton, kamień oraz łupek black slate.  Gres takiego formatu tworzy niesamowite wrażenie. Powierzchnia tworzy wrażenie monolitu. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu wąskich spoin.

gres 120x120 płytki wielkoformatowe 120x120

Wybierz płytki wielkoformatowe w Kaflando.pl

Stworzenie takiego formatu płytek od lat było marzeniem producentów płytek. Dzisiaj możesz cieszyć się zaletami płytek o wymiarze 120x120 oraz ich szeroką paletą kolorystyczną. Kaflando.pl wychodzi na przeciw aktualnym trendom oferując szeroki wybór tych produktów. Znajdziesz u nas płytki imitujące marmur, zaczynając od odcieni bieli i szarości poprzez brązy, na czerni kończąc. Oferujemy również szeroką gamę kolorystyczną płytek imitujących beton oraz lastryko. Nie zapomnijmy również o wykończeniu. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybierać między gresem 120x120 cm wykończonym w macie lub na wysoki połysk.