płytki podłogowe

Filtrowanie
KOLOR
WZÓR
KSZTAŁT
ROZMIAR
POWIERZCHNIA
GRUBOŚĆ
Dostępność
Płytki podłogowe? Oczywiście i to w szerokiej palecie wzorów. Tak więc urządź dom tak, jak tylko sobie wymarzysz! Nie ograniczaj się dostępnością produktów - może ograniczać Cię jedynie Twoja wyobraźnia. W Kaflando znajdziesz płytki podłogowe do kuchni, do salonu, płytki podłogowe i do łazienki. W sumie...mamy płytki do każdego pomieszczenia w wielu różnych wzorach, kolorach i odcieniach.

Wyświetlanie 1–24 z 460 wyników

Płytki podłogowe - od terakoty po gres

Płytki podłogowe dostępne są nie tylko jako tradycyjna ceramiczna terakota na podłogi , którą stosujemy we wnętrzach od dziesiątek lat, ale przede wszystkim gres podłogowy. Era terakoty powoli przemija. Ze względu na walory użytkowe to gres szkliwiony króluje w kategorii płytek podłogowych. Nasze propozycje obejmują zarówno gładkie i strukturalne wzory gresów. Posiadamy kafelki charakteryzujące się dużą uniwersalnością, jak i takie, które są zgodne z najnowszymi trendami.

 

Klasyczne oraz ozdobne modele płytek podłogowych.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami ceramicznych płytek na podłogę oraz gresów dostępnych w naszym sklepie internetowym. Być może jesteś już zdecydowany na konkretny rodzaj wzoru lub aranżacji  do Twojego domu? Być może zainspirujesz się do zmiany zdania i spróbowania czegoś zupełnie innego? Dlatego zdecydowanie warto sprawdzić, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Możesz ciekawie ozdobić Twoją kuchnię czy wybrać zestaw nietuzinkowych kafelków do łazienki. Do wyboru jest jednolita ceramika, o wzorze marmuru, dekorowana ornamentami, a także różnego rodzaju gresy, które wspaniale imitują naturalny kamień. Płytki podłogowe do łazienki na bazie gresu różnią się od tradycyjnej ceramiki swoim składem. Wykonane są z mieszanki kilku rodzajów gliny, piasku oraz skalenia i stosowanie ich we wnętrzach stało się kolejnym z trendów wnętrzarskich.

Sprawdź propozycje płytek drewnopodobnych

Jednym z popularnych trendów jest zastosowanie płytek drewnopodobnych w różnych miejscach domu. Nawiązują one do natury, której częścią jest drewno, ale w bardzo nowoczesnym wydaniu. Można zaobserwować, że jako społeczeństwo żyjące w dużej mierze w “betonowych miastach” chcemy otaczać się nieco bardziej naturą. Pragniemy jej również w aranżacjach naszych wnętrz. Ceramika o drewnopodobnym designie pomaga w osiągnięciu efektu bliższego kontaktu z naturą we wnętrzu bez konieczności położenia drewnianych parkietów. Do stylu nowoczesnego jak również industrialnego proponujemy płytki na wzór betonu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą produktów.  Wybierz w Kaflando coś, co sprawdzi się w Twoim salonie, kuchni, łazience oraz korytarzu!

płytki podłogowe