płytki podłogowe

Wyszukaj produkty (po atrybutach)

Wyświetlanie 1–24 z 195 wyników

Urządź dom tak, jak tylko sobie wymarzysz! Nie musi ograniczać Cię dostępność produktów – może ograniczać Cię jedynie Twoja wyobraźnia. W Kaflando znajdziesz płytki podłogowe do kuchni, do salonu, łazienkowe i do każdego innego pomieszczenia w wielu różnych wzorach, kolorach i odcieniach. Dostępne są nie tylko tradycyjne ceramiczne kafelki na podłogi znane i stosowane we wnętrzach od dziesiątek lat, ale też gres podłogowy. Nasze propozycje obejmują zarówno gładkie wzory gresów i kafelków charakteryzujące się dużą uniwersalnością, jak i takie, które są zgodne z najnowszymi trendami.

Klasyczne i ozdobne modele płytek podłogowych

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami ceramicznych płytek na podłogę oraz gresów dostępnych w naszym sklepie internetowym. Być może jesteś już zdecydowany na konkretny rodzaj wzoru do Twojego domu, a być może zainspirujesz się do zmiany zdania i spróbowania czegoś zupełnie innego. Dlatego zdecydowanie warto sprawdzić, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Możesz ciekawie ozdobić Twoją kuchnię czy wybrać zestaw nietuzinkowych kafelków do łazienki. Do wyboru jest jednolita ceramika, o wzorze marmuru, dekorowana ornamentami, a także różnego rodzaju gresy, które wspaniale imitują naturalny kamień. Różnią się od tradycyjnej ceramiki swoim składem; wykonane są z mieszanki kilku rodzajów gliny, piasku oraz skalenia i stosowanie ich we wnętrzach stało się kolejnym z trendów wnętrzarskich.

Sprawdź propozycje płytek drewnopodobnych

Jednym z popularnych trendów jest zastosowanie płytek drewnopodobnych w różnych miejscach domu. To nawiązanie do ponadczasowej klasyki, jaką bez wątpienia jest drewno, ale w bardzo nowoczesnym wydaniu. Można zaobserwować, że jako społeczeństwo żyjące w dużej mierze w “betonowych miastach” chcemy otaczać się nieco bardziej naturą – również i w aranżacjach naszych wnętrz. Ceramika o drewnopodobnym designie to świetny sposób na osiągnięcie efektu bliższego kontaktu z naturą we wnętrzu bez konieczności położenia drewnianych parkietów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą produktów – wybierz w Kaflando coś, co sprawdzi się w Twoim salonie, kuchni, łazience i korytarzu!