płytki 100x100

Filtrowanie
KOLOR
WZÓR
KSZTAŁT
ROZMIAR
POWIERZCHNIA
GRUBOŚĆ
Dostępność
Płytki 100x100 cm to dzisiaj bardzo pożądany format płytek ceramicznych i gresów. Szeroka gama wzorów i kolorów sprawia, że jest to świetne rozwiązanie praktycznie we wszystkich wnętrzach. Popularne w ostatnim czasie są także geometryczne dodatki do płytek 100x100 - romby, trapezy i heksagony.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wykończ podłogę lub ścianę płytkami 100x100 cm

Zazwyczaj myśląc o płytkach wielkoformatowych, myślimy o podłodze i jest to słuszna myśl, ponieważ gres 100x100 cm, jest dla nich stworzony. Takie płytki powiększają optycznie przestrzeń i sprawiają, że podłoga wygląda estetycznie i efektownie jednocześnie. Jednak płytki 100x100 cm świetnie sprawdzą się również jako wykończenie ściany. Możesz nimi wykończyć strefę prysznicową w łazience, natomiast w przedpokoju możesz zabezpieczyć ściany przed mokrą odzieżą. Nie zapomnij też o salonie, gres 100x100 cm, to doskonały pomysł na stworzenie designerskiej i bardzo modnej ściany multimedialnej.

Płytki 100x100 cm – płytki, które możesz łączyć z innymi rozwiązaniami

Łącząc ze sobą materiały o różnych fakturach, wzorar oraz kolorach, zyskujesz możliwość stworzenia jedynego w swoim rodzaju wnętrza, które będzie całkowicie odzwierciedlać Twój wyjątkowy styl. Dodatkowo płytki 100x100 to płytki wielkoformatowe nie przysparzające problemów przy montażu!

płytki 100x100

Płytki 100x100 cm – doskonałe rozwiązanie nie tylko do domu

Płytki o formacie 100x100 znajdują zastosowanie także na elewacjach oraz tarasach. Dzięki temu można tworzyć piękne, nowoczesne fasady zarówno w budownictwie mieszkaniowym oraz użyteczności publicznej. To właśnie tam gres 100x100 cm sprawdzi się idealnie. Będzie on nie tylko praktyczny (duże powierzchnie płytek oznaczają mniej łączeń i łatwiejszą pielęgnację), ale też efektowny. Płytki imitujące marmur świetnie sprawdzą się w instytucjach publicznych, a te imitujące beton sprawdzą się w nowoczesnych, otwartych na kontakt z klientem biurach. Pamiętaj! Kupując w Kaflando.pl zyskujesz możliwość wyboru spośród ogromu wzorów i kolorów płytek ceramicznych w formacie 100x100.