płytki boazeria

Filtrowanie
KOLOR
WZÓR
KSZTAŁT
ROZMIAR
POWIERZCHNIA
GRUBOŚĆ
Dostępność
Płytki boazeria to aktualnie bestseller wśród płytek imitujących drewno. Przebojem wdarły się do łazienek oraz kuchni. To grupa, w której znajdziemy zarówno gresy i glazurę.

Wyświetlanie 1–24 z 25 wyników

Płytki inne niż wszystkie

Płytki drewnopodobne są bardzo praktycznym, a jednocześnie modnym i ponadczasowym rozwiązaniem. Sprawdzą się one świetnie na podłodze. Możesz bez obaw położyć je w kuchni, łazience, salonie, a nawet w sypialni. Płytki imitujące drewno są też dobrym rozwiązaniem do ozdobienia i wykończenia ścian. Za ich pomocą możesz wydzielić strefy na przykład w łazience strefę prysznica lub toalety. Natomiast w sypialni możesz stworzyć wyjątkowe wezgłowie. Świetnie sprawdzą się lamele, jednak nie klasyczne drewniane a płytki. Boazeria wykonana z gresu jest odporna na działanie warunków atmosferycznych, niestraszna jej woda, dlatego możesz ją zamontować w każdym pomieszczeniu.

płytki boazeria

Coś nowego, coś wyjątkowego – płytki boazeria

Płytki boazeria to wyjątkowe rozwiązanie, które zachwyci każdego. Płytki doskonale imitują nowoczesną boazerię, która jest hitem od kilku sezonów. Jednak jej przewaga nad drewnianymi konstrukcjami jest znacząca. Po pierwsze płytki montuje się łatwo i wygodnie. Po drugie są one odporne na zwiększony kontakt z wodą, dlatego można je montować w każdym pomieszczeniu. Po trzecie wybierając gres mrozodporny możesz wykonać niebanalą aranżację na tarasie, łącząc w naturalny sposób swój salon z zewnętrzną częścią domu.

płytki boazeria

Lamele w niecodziennym wydaniu

Lamele są hitem od kilku sezonów. Drewniane listewki rozmieszczone w określonych odległościach od siebie, są wykorzystywane do oddzielenie stref na przykład w salonie, sprawdzają się również do ozdobienia ściany multimedialnej oraz do wygłuszenia pomieszczenia. Jednak takiej instalacji nie można wykonać w łazience, kuchni lub na tarasie z prostego powodu. Drewniane elementy mogą ulec uszkodzeniu przez kontakt z wodą lub z powodu działań czynników atmosferycznych. Doskonałą alternatywą są płytki, które bardzo dobrze imitują drewniane lamele. Płytki drewnopodobne sprawdzą w każdym pomieszczeniu. Nie tylko w kuchni czy łazience, ale też w salonie, sypialni, a nawet w pokoju dziecięcym. Taki gres łatwo utrzymasz w czystości, dzięki czemu nie będziesz tracić czasu na jego czyszczenie.