Płytki heksagonalne

Płytki heksagonalne, płytki sześciokątne to absolutny bestseller. Kafelki w kształcie plastra miodu. Dostępne są zarówno drewnopodobne jak i imitujące marmur, beton, drewno.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Płytki heksagony – płytki sześciokątne

Moda lubi się zmieniać, jednak ten, kto śledzi trendy z łatwością zauważy, że są rozwiązania, które są ponadczasowe lub wracają co kilka sezonów do łask projektantów. Jeżeli szukasz rozwiązań jednocześnie modnych i ponadczasowych, to mamy dla Ciebie absolutny HIT – płytki heksagonalne (płytki sześciokątne). Ich wyjątkowy kształt sprawia, że możesz tworzyć nieoczywiste kompozycje, łączyć kolory, wzory oraz faktury, dzięki czemu uzyskasz jedyną w swoim rodzaju dekorację. Płytki sześciokątne będą tak samo dobrze wyglądały zarówno na podłodze, jak i na ścianie.

Płytki heksagon – płytki sześciokątne, nowoczesne rozwiązanie w Twojej kuchni

Takie płytki są ponadczasowe, eleganckie i dają dużo możliwości. W zależności od faktury, wzoru i koloru Twoja kuchnia może być w stylu skandynawskim, nowoczesnym lub industrialnym. Do wyboru masz między innymi płytki heksagonalne (płytki sześciokątne) w kolorze białym, czarnym lub szarym. Możesz też zdecydować się na płytki imitujące beton, marmur lub drewno. Nie zapomnij również o wykończeniu. Matowe płytki w kuchni idealnie będą pasować do kuchni klasycznej, z kolei te wykończone na wysoki połysk podkreślą nowoczesny styl Twojego wnętrza.

płytki heksagonalne płytki sześciokątne

Idealnie rozwiązanie do salonu – płytki heksagonalne (płytki sześciokątne)

Coraz częściej w domach oraz mieszkaniach można spotkać rozwiązanie polegające na łączeniu salonu z kuchnią. W ten sposób możesz być blisko swojej rodziny, gdy przygotowujesz posiłki. Łączenie kuchni z salonem ma też aspekt praktyczny. W miejscu dawnej kuchni możesz stworzyć na przykład sypialnię. Jednak połączenie kuchni z salonem wymaga nie tylko praktycznych, ale też efektownych rozwiązań. Płytki heksagonalne, płytki sześciokątne są stworzone do takich pomieszczeń. Doskonale zatrą granicę między pomieszczeniami i sprawią, że zyskasz jedną spójną przestrzeń. Płytki heksagonalne, możesz położyć w aneksie kuchennym, w strefie jadalni, a nawet w salonie, tworząc oryginalną ścianę multimedialną.

płytki heksagonalne płytki sześciokątne