płytki betonopodobne

Wyświetlanie 1–24 z 91 wyników

Płytki betonopodobne ala beton

- ultramodny materiał.

W mieszkaniu lub domu mają Państwo salon z ogrzewaniem podłogowym  i zastanawiają się, jaki materiał użyć ? Oferujemy płytki imitujące beton na podłogę - rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego Klienta. Płytki betonopodobne, w przeciwieństwie do paneli, idealnie sprawdzą się w kuchni i łazience, gdzie podłoga jest szczególnie podatna na mokre zabrudzenia czy wyższy poziom wilgoci. Dzięki ich odporności na warunki pogodowe z powodzeniem można je zastosować również na tarasie czy balkonie.

Nasz asortyment bogaty jest w płytki betonopodobne w różnych wersjach kolorystycznych, m.in. naturalnej, białej, szarej czy grafitowej. Dzięki szerokiemu wyborowi barw, kształtów i rozmiarów mają Państwo szansę dopasować nasz produkt do wystroju danego wnętrza. Zapewniamy, że nasze kafelki ala beton doskonale imitują naturalne materiały – dzieje się tak dzięki subtelnemu nadrukowi HD i zbliżonej do naturalnego surowca kolorystyce. Zapewniamy, że prezentowane poniżej kafelki to produkty najwyższej jakości, mogące służyć przez długie lata. płytki imitujące beton.

płytki betonopodobne

  imitujące beton  zostały tak pomyślane, aby dowolnie je ze sobą łączyć i zestawiać, tworząc własne kompozycje aranżacyjne. Płytki betonopodobne imitujące beton sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, nadając mu ciekawy wygląd i elegancki sznyt. Tak jak w przypadku prawdziwego betonu szlachetny wygląd i stonowana paleta barw płytek betonopodobnych sprawiają, że doskonale wpasują się w każde wnętrze – w klimacie rustykalnym bądź nowoczesnym, minimalistycznie skandynawskim bądź stawiającym na ultranowoczesność industrialnym. Płytki łazienkowe betonopodobne strukturalne, których powierzchnia jest nierówna, spękana, naznaczona nieregularnymi wgłębieniami, rowkami i dziurkami, jakże charakterystycznymi dla betonu używanego od lat, będą pasowały do wnętrz rustykalnych, w stylu eko, skandynawskim. Płytki imitujące beton na podłogę, cementopodobne, płytki ala beton, płytki imitacja betonu,cementowe 120x60 60x60 45x45 100x50