płytki 60x30

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Płytki 60×30 cm, co musisz o nich wiedzieć

W naszym sklepie internetowym znajdziesz płytki w każdym możliwym wzorze, kolorze i rozmiarze. Również popularne i bardzo chętnie wybierane płytki 60×30 cm. Dlaczego są one tak modne? Otóż płytki wielkoformatowe są doskonałym wyborem do wykończenia i ozdobienia nie tylko ścian, ale też podłóg. Takie płytki pięknie się prezentują i co ucieszy wiele osób, są łatwe w utrzymaniu w czystości.

płytki 60x30

Baw się wzorem i kolorem kafli 60×30 cm

Wielkoformatowe płytki są bardzo wdzięcznym materiałem do tworzenia najróżniejszych aranżacji. Białe płytki wykończone na wysoki połysk możesz połączyć z płytkami imitującymi drewniane deski, dzięki czemu wnętrze będzie przytulne i nowoczesne jednocześnie. Możesz też bawić się kolorem. Na przykład ściany w łazience możesz wyłożyć płytkami 60×30 cm imitującymi biały marmur, a w strefie prysznica możesz zastosować takie same płytki w innym kolorze, między innymi czarnym lub szarym. Nie zapomnijmy również o fakturze. Producenci oferują całą gamę płytek wielkoformatowych imitujących beton. Połączone minimalną, ledwie widoczną spoiną sprawią, że podłoga lub ściana wprowadzi do wnętrza minimalistyczny, nieco surowy klimat. Takie betonowe płytki świetnie sprawdzą się nie tylko w łazience, ale też salonie, a nawet sypialni.

płytki 60x30

Jedyne w swoim rodzaju patchworkowe płytki 60×30 cm

Na rynku pełno jest płytek z imitacją marmuru, betonu oraz drewna. Masz też szeroki wybór płytek monochromatycznych wykończonych w macie lub na wysoki połysk. Jednak producenci na tym nie poprzestają. Płytki 60×30 cm patchwork, są absolutnym hitem od kilku sezonów. Do wyboru masz patchwork monochromatyczny, wielokolorowy lub coś wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju – płytki 3D patchwork. Są one niezwykłe pod każdym względem. Zarówno płytkie, jak i wzór są w tym samym kolorze, natomiast patchwork jest trójwymiarowy. Jest to doskonały sposób na subtelne, a jednocześnie efektowne ozdobienie wnętrza.

Nasz TOP gres 60×30