Gres podłogowy

Filtrowanie
KOLOR
WZÓR
KSZTAŁT
ROZMIAR
POWIERZCHNIA
GRUBOŚĆ
Dostępność

Wyświetlanie 1–24 z 345 wyników

Gres podłogowy – praktyczne i piękne rozwiązanie

Zastanawiasz się czym wykończyć podłogę w swoim salonie, kuchni albo na tarasie? Możesz zdecydować się nie tylko na panele, ale też gres. To właśnie gres podłogowy coraz śmielej wchodzi na salony. Już od wielu sezonów, to właśnie nim wykończona jest podłoga nie tylko w pomieszczeniach narażonych na zwiększony kontakt z wodą, ale też w przedpokoju, salonie czy tarasie. Taka jednolita podłoga w całym mieszkaniu nie tylko optycznie powiększa wnętrze, ale też zaciera granicę między pomieszczeniami. Mieszkanie staje się spójne i uporządkowane. Taka sama podłoga będzie idealną bazą, do wnętrza utrzymanego w jednej tonacji i stylu.

gres podłogowy

Gres z imitacją marmuru, nie tylko do domu

Wykańczając podłogę w swoim domu, masz do wyboru między innymi panele, parkiet, czy płytki. Szukając idealnych płytek podłogowych do swojego biura lub salonu kosmetycznego musisz, kierować się nieco innymi zasadami niż podczas wybierania podłogi do mieszkania. Podłoga w pomieszczeniach użytkowych jest narażona na większe zabrudzenia oraz na zwiększoną eksploatację, szczególnie w głównym ciągu komunikacyjnym. Dlatego gres podłogowy z imitacją marmuru będzie idealny. Po pierwsze łatwo się go czyści, po drugie nada Twojemu wnętrzu klasy i elegancji, po trzecie będzie wyglądać jak nowy przez wiele cudownych lat.

gres podłogowy

Gres chevron – jodełka w nowoczesnym wydaniu

Szukając płytek będziesz zaskoczony mnogością wzorów, kolorów, faktur oraz rozmiarów. Jeśli zastanawiasz się co wybrać, to my rekomendujemy gres podłogowy chevron. Dlaczego? Otóż jodełka jest wzorem ponadczasowym. Była, jest i będzie zawsze na czasie, a podłoga wykończona tym wzorem zawsze się obroni. Po drugie płytki z imitacją drewnianej klepki wprowadzają do wnętrza ciepło i przytulność, a w porównaniu do paneli lub drewnianej deski o wiele łatwiej utrzymać je w czystości. Gres chevron jest uniwersalny, pasuje zarówno do wnętrza klasycznego, jak i tego urządzonego w stylu skandynawskim czy boho. Dlatego taka podłoga, która dodatkowo ma to „coś” pozwoli Ci na eksperymentowanie stylem i swobodne zmienianie dodatków lub mebli.

Nasz TOP10 gresu podłogowego: