płytki drewnopodobne

Wyszukaj produkty (po atrybutach)

Wyświetlanie 1–24 z 102 wyników

W mieszkaniu lub domu mają Państwo salon z aneksem i zastanawiają się, czy warto w części kuchennej zastosować panele, ponieważ nie możecie Państwo znaleźć odpowiednich kafli? Oferujemy gres drewnopodobny czyli rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego Klienta. Płytki drewnopodobne do salonu, w przeciwieństwie do paneli, idealnie sprawdzą się w kuchni i łazience. Tam podłoga jest szczególnie podatna na mokre zabrudzenia czy wyższy poziom wilgoci. Kafle drewnopodobne są nienasiąkliwe, a co za tym idzie nie chłoną wody i zabrudzeń. Płytki imitujące drewno czyli podłogowe drewnopodobne dzięki ich odporności na warunki pogodowe z powodzeniem można je zastosować również na tarasie czy balkonie.

Nasz asortyment bogaty jest w płytki drewnopodobne do salonu imitujące drewno w różnych wersjach kolorystycznych, m.in. naturalnej, białej, szarej czy czarnej. Należy zwrócić uwagę na różnorodność wymiarową w naszej palecie. Rozmiary zaczynają się już od 40x7cm przez popularne 60×15 90×15 aż po bestsellerowe 120×20. Ogromną popularnością w obecnym czasie cieszą się wzory nawiązujące do jodły francuskiej – chevronu. Kaflando.pl zapewnia szeroki wybór tego klasycznego oraz niezwykle ponadczasowego wzoru. W tej kategorii nasza oferta obejmuje płytki winylowe, panele winylowe w kształcie chevronu.

Ponadto naszą szeroką ofertę uzupełniają stopnice drewnopodobne. To świetne rozwiązanie oraz absolutna nowość. Pozwala na zachowanie kolorystyki schodów łączących się z powierzchnią obłożoną wybranym gresem. Dzięki szerokiemu wyborowi barw, kształtów i rozmiarów mają Państwo również szansę dopasować kafle drewnopodobne do wystroju danego wnętrza. Zapewniamy, że nasze kafelki doskonale imitują naturalne materiały. Dzieje się tak dzięki subtelnemu uwypukleniu słojów i zbliżonej do naturalnego surowca kolorystyce. Zapewniamy, że prezentowane poniżej kafelki drewnopodobne to produkty najwyższej jakości, mogące służyć przez długie lata. W ofercie kaflando.pl znajdą Państwo najładniejsze modele producentów takich jak BALDOCER (Hiszpania), APE Grupo ( Hiszpania/ Włochy) RONDINE (Włochy), SERENISSIMA (Włochy), HALCON ( Hiszpania) oraz wielu innych, których nie sposób wymienić. Serdecznie zapraszamy!  płytki imitujące drewno