płytki drewnopodobne rustykalne

Filtrowanie
KOLOR
WZÓR
KSZTAŁT
ROZMIAR
POWIERZCHNIA
GRUBOŚĆ
Dostępność
Płytki rustykalne to doskonały sposób na efektowną podłogę w Twoim domu. Ich dodatkowym atutem są właściwości. Gres imitujący rustykalne drewno to doskonałe zabezpieczenie podłogi.

Wyświetlanie 1–24 z 41 wyników

Postaw na płytki drewnopodobne rustykalne

Płytki drewnopodobne rustykalne od kilku sezonów cieszą się dużą popularnością. Jest to rozwiązanie nie tylko bardzo wygodne, ale też eleganckie i ponadczasowe. W przeciwieństwie do paneli płytki charakteryzują się bardzo dobrą odpornością na zwiększony kontakt z wodą, a do tego są piękne i praktyczne. Producenci przykładają bardzo dużą uwagę do jakości i wykonania swoich produktów. Właśnie dlatego płytki imitujące drewno do złudzenia przypominają prawdziwe drewniane klepki. Nie tylko w wyglądzie, ale też w strukturze oraz dotyku. Dlatego są one chętnie wybierane do zabezpieczenia podłogi oraz ściany.

Płytki rustykalne nie tylko do przedpokoju

W przeciwieństwie do innych wzorów, płytki drewnopodobne rustykalne możesz bez obaw położyć w całym mieszkaniu, również w salonie oraz sypialni. Perfekcyjna imitacja ponadczasowego parkietu sprawi, że Twój dom nabierze ciepła i przytulności. Natomiast jednolita podłoga w naturalny sposób połączy ze sobą wszystkie pomieszczenia sprawiając, że mieszkanie będzie tworzył jedną, harmonijną całość. W Kaflando.pl znajdziesz szeroki wybór rustykalnych płytek. W zależności od Twoich preferencji i upodobań możesz zdecydować się na te imitujące ciepłe drewno lub wręcz przeciwnie, możesz postawić na płytki imitujące pobielane, szlachetne drewno.

Jodełka – doskonały sposób na wyjątkową podłogę

Płytki rustykalne szczególnie te stylizowane na stare klepki, są stworzone do tego, aby położyć je w jodełkę. Może to być jodełka ułożona klasycznie, pod kątem 90° lub nowocześnie, czyli tak, aby stykające się płytki tworzyły wzór przypominający grot strzały. Mowa oczywiście o kładzeniu płytek w sposób chevron. Jodełka niezależnie od sposobu jej ułożenia doskonale wkomponuje się we wnętrze urządzone w stylu skandynawskim, klasycznym, czy rustykalnym. Drewnopodobne płytki sprawdzą się w każdym mieszkaniu, szczególnie wtedy, gdy masz zamontowane ogrzewanie podłogowe. Wówczas nawet chodząc boso, będziesz odczuwać przyjemne ciepło, a samo czyszczenie i konserwacja podłogi będzie banalnie prosta czego nie można powiedzieć o oryginalnej, drewnianej podłodze.