płytki marmuropodobne

Wyszukaj produkty (po atrybutach)

Wyświetlanie 1–24 z 119 wyników

płytki marmuropodobne

Wzorowane na biały marmur płytki marmuropodobne białe, szare oraz płytki marmurowe nadają się do wnętrz we wszystkich stylach, zarówno małych, jak i dużych. Najlepiej prezentują się na większych powierzchniach. Płytki imitujące marmur do łazienki ? Tak! To świetne rozwiązanie. Ważne jest to, że można nimi wykończyć nie tylko podłogę (a ściany płytami innymi) albo i podłogę, i ścianę.
W kolekcjach płytek ala biały marmur przede wszystkim mamy duży wybór formatów – od ok. 45×45 cm 60×30 30×60 90×30 60×60 80×40 80×80 po 120×60 cm.p

Płytki marmuropodobne marmurowe

Naturalny biały marmur to zapewne kosztowny materiał do wykończenia łazienki. Wymaga także specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Przede wszystkim trzeba go odpowiednio zaimpregnować i czyścić, używając wyłącznie preparatów przeznaczonych do marmuru.

Płytki Carrara- Ze względu na niską nasiąkliwość płytki marmuropodobne ze wzorem marmuru nie sprawiają takich problemów. Płytki ala marmur choć do złudzenia przypominają prawdziwy marmur (także w dotyku), w przeciwieństwie do niego są łatwe w utrzymaniu w czystości tak jak inne płytki). Niższa jest także ich cena i łatwiej je układać.

Stylizowane na biały marmur nadają się do wnętrz we wszystkich stylach, zarówno małych, jak i dużych. Kafle imitujące marmur najlepiej prezentują się na większych powierzchniach. Można nimi wykończyć tylko podłogę (a ściany płytami innymi) albo i podłogę, i ścianę.
W kolekcjach płytek a la biały marmur niewątpliwie mamy duży wybór formatów – od ok. 45×45 cm po 120×60 cm. Dostępne powierzchnie zarówno  mat jak i poler lappato- półpoler.
Dlaczego wzór na płytkach marmuropodobnych jest aż tak realistyczny? Zapewne jest to efekt zastosowania technologii cyfrowych przy produkcji. Wzór to prawdziwy zeskanowany marmur, zwykle ten najsłynniejszy, czyli Carrara z Włoch, ale naniesiony na ceramikę technologią HD.

Takie cechy sprawiają, że niemal pewne jest iż płytki marmuropodobne przez długie lata pozostaną bestsellerem!