płytki marmuropodobne

Wyświetlanie 1–24 z 126 wyników

płytki marmuropodobne

plytki-imitujace-marmur-carrara-120x60-aranzacja-1

Wzorowane na biały marmur płytki marmuropodobne białe, szare oraz płytki marmurowe nadają się do wnętrz we wszystkich stylach, zarówno małych, jak i dużych. Najlepiej kafelki marmurowe prezentują się na większych powierzchniach. Płytki imitujące marmur do łazienki ? Tak! To świetne rozwiązanie. Ważne jest to, że można nimi wykończyć nie tylko podłogę (a ściany płytami innymi) albo i podłogę, i ścianę.
W kolekcjach płytek ala biały marmur przede wszystkim mamy duży wybór formatów – od ok. 45x45 cm 60x30 30x60 90x30 60x60 80x40 80x80 po 120x60 cm.p

Płytki marmuropodobne marmurowe

Naturalny biały marmur to zapewne kosztowny materiał do wykończenia łazienki. Wymaga także specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Przede wszystkim trzeba go odpowiednio zaimpregnować i czyścić, używając wyłącznie preparatów przeznaczonych do marmuru.

Płytki Carrara- Ze względu na niską nasiąkliwość płytki marmuropodobne ze wzorem marmuru nie sprawiają takich problemów. Płytki ala marmur choć do złudzenia przypominają prawdziwy marmur (także w dotyku), w przeciwieństwie do niego są łatwe w utrzymaniu w czystości tak jak inne płytki). Niższa jest także ich cena i łatwiej je układać.

Stylizowane na biały marmur nadają się do wnętrz we wszystkich stylach, zarówno małych, jak i dużych. Kafle imitujące marmur najlepiej prezentują się na większych powierzchniach. Można nimi wykończyć tylko podłogę (a ściany płytami innymi) albo i podłogę, i ścianę.
W kolekcjach płytek a la biały marmur niewątpliwie mamy duży wybór formatów – od ok. 45x45 cm po 120x60 cm. Dostępne powierzchnie zarówno  mat jak i poler lappato- półpoler.
Dlaczego wzór na płytkach marmuropodobnych jest aż tak realistyczny? Zapewne jest to efekt zastosowania technologii cyfrowych przy produkcji. Wzór to prawdziwy zeskanowany marmur, zwykle ten najsłynniejszy, czyli Carrara z Włoch, ale naniesiony na ceramikę technologią HD.

Takie cechy sprawiają, że niemal pewne jest iż płytki marmuropodobne przez długie lata pozostaną bestsellerem!