płytki lastryko

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Dostępne w naszym sklepie internetowym płytki lastryko (lastryko, lastrico, terazzo) to przede wszystkim gresy, które wiernie imitują wracające na salony betonowe lastriko. Podłogi lastriko to materiał znany już w starożytności. Obecnie podłogi z lastriko przeżywają ponownie swój renesans.

Czym jest lastryko płytki?

W swojej pierwotnej formie materiał ten wykonywano z białego bądź szarego cementu, do którego dodawane były kawałki twardego kamienia – zazwyczaj grysu bazaltowego lub marmurowego. To dzięki nim na gotowych płytkach powstawał bardzo ciekawy wzór który, co ważne, zawsze był w pewnym stopniu unikalny.

Lastryko na pewien czas zostało praktycznie zapomniane, ale dziś ponownie staje się modne. Dostępne w naszym sklepie internetowym materiały to gresy, które wręcz perfekcyjnie imitują charakterystyczny wygląd tych klasycznych materiałów. Wykonane z wysokiej jakości surowców mogą być wykorzystywane zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Płytki te doskonale prezentują się m.in. w kuchniach, łazienkach oraz na przydomowych tarasach. Pasują do mieszkań i domów urządzonych w stylach klasycznych i nowoczesnych, świetnie komponując się ze współczesnym wyposażeniem.

Dlaczego warto zamówić nasze płytki imitujące lastryko?

Jeśli podoba się Państwu wygląd tego klasycznego, cementowego materiału, wybór produktów z naszego sklepu będzie doskonałą decyzją. Oferujemy bowiem płytki perfekcyjnie imitujące lastryko, idealne do stosowania zarówno na podłogach, jak i ścianach. Pochodzą od najlepszych producentów i prezentują sobą doskonałą jakość dzięki czemu:

  • są bardzo odporne na zarysowania,
  • łatwo utrzymać je w idealnej czystości,
  • zachowują na długo świetny wygląd bez konieczności przeprowadzania prac konserwacyjnych,
  • cechują się mrozoodpornością.

Oferujemy wiele rodzajów płytek, których faktura odwzorowuje przeróżne formy lastryka, np. z drobnym grysikiem lub dużymi kawałkami kruszywa. Mogą Państwo dobierać je także pod kątem m.in. wielkości oraz kolorystyki. Ich surowy, bardzo industrialny charakter sprawia, że w ciekawy sposób odmieniają wygląd wnętrz, jak i stanowią przyjemną dla oka ozdobę terenów zewnętrznych.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami imitującymi wygląd lastryko i składania zamówień. Wszystkim klientom zapewniamy wsparcie w wyborze, dlatego zachęcamy również do kontaktu.