boazeria łazienkowa

Filtrowanie
KOLOR
WZÓR
KSZTAŁT
ROZMIAR
POWIERZCHNIA
GRUBOŚĆ
Dostępność

Wyświetlanie 1–24 z 39 wyników

Boazeria łazienkowa

Boazeria łazienkowa to świetna propozycja gdy projektujesz łazienkę i chcesz stworzyć modną, designerską aranżację? Jeśli tak, z pewnością przypadnie Ci do gustu nasza boazeria łazienkowa.

boazeria łazienkowa

Mimo że wielu osobom boazeria kojarzy się z czasami PRL-u, współczesne modele mają z nią niewiele wspólnego. Nowoczesna boazeria jest elegancka i stylowa, nadaje wnętrzu wyjątkowego klimatu, pozwala na wprowadzenie do niego modnego, niepowtarzalnego charakteru, a dodatkowo ociepla i wycisza ściany, skutecznie ukrywając wszystkie ich niedoskonałości.
Oferowana przez nas boazeria łazienkowa to hit wnętrzarski ostatnich sezonów. Sprawdza się zarówno w przestronnych, jak i niewielkich pomieszczeniach, dzięki czemu jest praktyczna i
uniwersalna. W odróżnieniu od naturalnego drewna, nasze panele imitujące boazerię są niezwykle wytrzymałe – niestraszne im działanie wilgoci, a nawet zalania wodą, są również odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wykonaniu z najlepszych materiałów na długo
zachowują swój zachwycający wygląd. Ich dużą zaletą jest również fakt, że nie wymagają impregnacji oraz czasochłonnej pielęgnacji. Można je myć za pomocą wody oraz standardowych środków czyszczących.
Oferowana przez nas boazeria łazienkowa to wysokojakościowy produkt pochodzący od
wiodącego, polskiego producenta. Zachwyca starannością wykonania oraz piękną, nasyconą kolorystyką. Wiernie odwzorowuje wybarwienia oraz układ słojów naturalnego drewna. Pasuje do wielu aranżacji, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Można ją ułożyć na całej ścianie lub tylko jej fragmencie, tworząc w ten sposób oryginalną kompozycję. Dzięki wodoodporności boazeria łazienkowa może być układana nawet w łazience np. w pobliżu wanny czy za umywalką. Świetnie komponuje się z jasnymi wnętrzami, tworząc klasyczną, elegancką aranżację. Można ją również zestawić z bardziej surowymi materiałami, takimi jak metal, beton czy szkło. Dzięki temu osiągniemy modernistyczną, industrialną przestrzeń w łazience. Na uwagę zasługuje fakt, że jest ona bardzo łatwa w montażu. Odbywa się on za pomocą kleju montażowego. Panele układa się praktycznie jak klocki jeden obok drugiego. Systemowe wpusty powodują, że  w ogóle nie widać łączeń. Należy zachować podstawy takie jak pion i efekt na pewno będzie zachwycający! Tylko na kaflando.pl!