płytki imitujące parkiet

Filtrowanie
KOLOR
WZÓR
KSZTAŁT
ROZMIAR
POWIERZCHNIA
GRUBOŚĆ
Dostępność
Płytki imitujące parkiet typu jodła francuska. Parkiet ceramiczny. Płytki chevron , gres chevron, to płytki parkietowe do układania w jodełkę. Te wszystkie produkty to absolutne bestsellery nadające się do zastosowania na ogrzewaniu podłogowym.

Wyświetlanie 1–24 z 38 wyników

Płytki imitujące parkiet typu jodła francuska. Parkiet ceramiczny. Płytki chevron , gres chevron, to płytki parkietowe do układania w jodełkę. Te wszystkie produkty to absolutne bestsellery nadające się do zastosowania na ogrzewaniu podłogowym. Płytki imitujące parkiet typu jodła francuska. Parkiet jak parkiet ceramiczny to między innymi:  Płytki chevron , gres chevron, to płytki parkietowe do układania w jodełkę. Te wszystkie produkty to absolutne bestsellery nadające się do zastosowania na ogrzewaniu podłogowym.Na początku omówimy parkiet ceramiczny do ułożenia z przesunięciem lub w klasyczną jodełkę. Ma on postać drobnej ceramicznej klepki jak np. włoskie Woodie beige czy Natural Appiel od SUPERGRES CERAMICHE. Wymiary jakie tu spotykamy do 40x7cm aż po 60x15cm. To format, który pozwala na ułożenie wspomnianej jodełki klasycznej, a mianowicie łączącej się pod kątem 90 stopni.

Następną grupę tworzą płytki typu chevron, czyli jodełka francuska ścięta pod odpowiednim kątem. Taki zabieg pozwala na otrzymanie niesamowitego ponadczasowego wzoru nadającego się do pomieszczeń w każdym stylu a także tych z ogrzewanymi podłogami. Od nowoczesnych, przez glamour aż po łączący styl klasyczny z nowoczesnością MODERN CLASSIC.

Gres ala parkiet to także te wzory, które są wzorowane na kasetonach. Prym wiedzie tutaj gres imitujący parkiet wiedeński. Najczęściej spotykany w formacie 60x60.

Coraz częściej spotykamy wielkie formaty płytek ala parkiet a mianowicie 120x60 60x120. Takie gresy parkietowe wielkoformatowe mają z reguły wspomniany już wcześniej wzór chevron lub są monolitycznie drewniane ( jednolita lamela bez łączeń i innych wzorów).

Płytki imitujące parkiet - największy wybór na: www.Kaflando.pl

parkiet ceramiczny