Pracuj w Kaflando

Dołącz do naszego zespołu!

W Kaflando, marce z pasją, poszukujemy utalentowanych i kreatywnych osób, które chcą współtworzyć nasz rozwój. Jeśli posiadasz unikalne pomysły i umiejętności, które mogą przyczynić się do rozwoju naszej firmy, to prawdopodobnie właśnie Ciebie szukamy!

W Kaflando nieustannie dążymy do innowacji i rozwoju. Wiemy, że nasze sukcesy zawdzięczamy ludziom, którzy myślą poza utartymi ścieżkami i mają odwagę wprowadzać zmiany. Dlatego właśnie szukamy osób, które podzielają naszą pasję do tworzenia czegoś wyjątkowego. Nie tylko doceniamy Twoje umiejętności, ale również dajemy Ci przestrzeń i wsparcie, abyś mógł/mogła rozwijać swoje talenty. Nasza firma to miejsce, w którym możesz realizować swoje pomysły, rozwijać się w i współpracować z zespołem pełnym pasjonatów. W Kaflando cenimy różnorodność i innowacyjność.

Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem w dziedzinie branży wnętrzarskiej, social media, e-commerce, marketingu, grafiki, programowania, zarządzania projektami czy jakiejkolwiek innej, która może wnieść wartość do naszego brandu, napisz do nas!  Opisz swoje umiejętności i jak widzisz swój wkład w rozwój marki Kaflando. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno na zasadzie projektowej, jak i długofalowej.

Czekamy na Ciebie, abyś mógł/mogła wpływać na nasz rozwój i razem tworzyć markę, która zainspiruje innych.

Swoje zgłoszenie wyślij na adres: anna@kaflando.pl

Wyszukaj produkt