płytki złoty marmur

Filtrowanie
KOLOR
WZÓR
KSZTAŁT
ROZMIAR
POWIERZCHNIA
GRUBOŚĆ
Dostępność
Jeśli chcesz mieć ponadczasowe wnętrze, a nie wiesz, na co się zdecydować - postaw na na płytki marmur ze złotem. To właśnie taki wzór, a dokładnie ten ze złotą żyłką wprowadzą do Twojej kuchni lub salonu elegancję i szczyptę luksusu.

Wyświetlanie 1–24 z 46 wyników

Płytki złoty marmur – szyk i elegancja

Producenci oferują wiele sposobów na wykończenie wnętrz. Do wyboru masz farby, panele ścienne i podłogowe, parkiet czy płytki. Te ostatnie dostępne są w wielu wzorach, formatach i kolorach.  Są to jedne z tych produktów, które pasują do każdego pomieszczenia jako całkowite wykończenie ściany lub podłogi oraz jako akcent, za pomocą którego chcesz wydzielić konkretną strefę.

płytki złoty marmur

Aranżacja sypialni z białym marmurem ze złotem

Kto powiedział, że płytki można kłaść tylko w kuchni lub łazience? Nikt! My również obalamy ten mit. Dlatego chcemy Ci zaproponować coś wyjątkowego – płytki złoty marmur w sypialni. Jak je zaaranżować? Nic prostszego. Możesz nimi wykończyć podłogę. Nie bój się podłoga wyłożona płytkami nie będzie zimna, szczególnie wtedy, gdy masz ogrzewanie podłogowe. Wielkoformatowe płytki będą też świetnie prezentować się na ścianie. Stwórz za ich pomocą ekstrawaganckie wezgłowie Twojego łóżka. Aby zwiększyć efekt WOW, zaakcentuj ten obszar wykładając ścianę płytkami od podłogi, aż do sufitu. Będzie to sypialnia, z której nie będziesz chciał wychodzić.

płytki złoty marmur

Biały marmur ze złotem, to nie tylko styl klasyczny

Myśląc marmur, zdecydowana większość osób pomyśli – styl klasyczny. I jest w tym dużo prawdy, jednak biały marmur ze złotą żyłką jak na przybędzie świetnie pasował również do stylu nowoczesnego. To właśnie on kojarzy się nie tylko z minimalizmem, ale co warto podkreślić z wysokim standardem i jakością. Właśnie dlatego płytki marmurowe tak dobrze pasują tutaj płytki ze złotą żyłką, które w porównaniu do naturalnego kamienia są zdecydowanie tańsze, a nie ustępują mu pięknem i estetyką. Taki gres jest również wytrzymały i praktyczniejszy, łatwiej zachować go w czystości niż naturalny marmur. W nowoczesnych wnętrzach właśnie płytki imitujące złoty marmur będą tym elementem, wokół którego tworzona będzie cała aranżacja.

Nasz TOP złotych płytek marmuropodobnych: