panele jodełka francuska

Filtrowanie
KOLOR
WZÓR
KSZTAŁT
ROZMIAR
POWIERZCHNIA
GRUBOŚĆ
Dostępność
Panele winylowe jodełka francuska to ponadczasowy wzór, który przepięknie zaprezentuje się w Twoim salonie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Panele winylowe jodełka francuska, co to znaczy

Abyś mógł świadomie podjąć decyzję, to pozwól, że powiemy Ci, czym są panele winylowe. Jest to nowoczesna, udoskonalona forma dobrze znanej wykładziny winylowej. Dzięki małym kawałom, panele winylowe układa się szybko, prosto i wygodnie. Panele mają grubość od 3 do 7 mm, to właśnie dlatego możesz położyć je na inną już istniejącą podłogę, nie tracąc przy tym cennych centymetrów. Warto również zwrócić uwagę na jakość paneli winylowych. W przeciwieństwie do swojej poprzedniczki (wykładziny winylowej) panele są wykonane z komponentów najwyższej jakości, dzięki czemu panele winylowe jodełka francuska będą Ci służyć przez wiele, cudownych lat.

Postaw na panele winylowe w jodełkę

Co położyć na podłodze w salonie? Możesz postawić na płytki, panele, parkiet lub na wygodne i praktyczne rozwiązanie, jakim są panele winylowe  jodełka francuska. Dlaczego? Już odpowiadamy. Panele są doskonałym rozwiązaniem z wielu powodów. Po pierwsze łatwo się je kładzie, nie musisz skuwać płytek lub zrywać wcześniej podłogi. Po drugie łatwo się je czyści, a powiedzmy sobie szczerze, można lepiej spędzić czas niż sprzątając. Po trzecie panele winylowe w jodełkę francuską ocieplą każde wnętrze i nadadzą mu klasy, elegancji i przytulności.

Jodełka francuska, co musisz o niej wiedzieć

Płytki, parkiet, a nawet panele możesz ułożyć na kilka sposobów. Popularna jest metoda na zakładkę, na prosto, czy z losowym przesunięciem. Bardzo modne jest również układanie armatury oraz parkietu w jodełkę francuską. Jest to jednocześnie modny i ponadczasowy sposób na wykończenie ściany i podłogi. Ten sposób ułożenia parkietu różni się od klasycznego układania desek. W jodełce klasycznej bok jednej klepki łączy się z dłuższym bokiem drugiej klepki, natomiast Jodełka francuska przypomina w kształcie grot strzały. Jest możliwe dzięki przycięciu boku klepek pod kątem 45°.