panele winylowe

Filtrowanie
KOLOR
WZÓR
KSZTAŁT
ROZMIAR
POWIERZCHNIA
GRUBOŚĆ
Dostępność

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Urządzanie pomieszczeń w mieszkaniu wymaga podjęcia wielu, nieraz trudnych decyzji. Do jednej z nich zalicza się to, na jaką podłogę się zdecydować. Wybór dostępnych na rynku propozycji jest naprawdę nieograniczony – od paneli z drewna, przez kafelki, aż po płytki winylowe, które stanowią model coraz częściej montowany w domach z uwagi na swoje cechy użytkowe. Niezwykła elegancja oraz wysoka funkcjonalność proponowanych przez nas produktów o wzorze Chevron przekłada się na odpowiednie wrażenia w prywatnej lub publicznej przestrzeni (przedpokój, łazienka, hol, inne).

Płytki winylowe – do łazienki, salonu, holu

Dlaczego warto zdecydować się na panele Chevron (jodełka, dąb, sosna)? Do zastosowania ich w swoich pomieszczeniach domowych na pewno zachęcają cechy użytkowe. Z uwagi na wysoką wytrzymałość, wodoodporność oraz antypoślizgowość stanowią najlepszy wybór do łazienki, ale również salonu, holu czy gabinetu. Co więcej, zapewniają odpowiednią izolację akustyczną - nie trzeba się martwić żadnym skrzypieniem oraz innymi dźwiękami w trakcie nocnego wstawania czy snu dziecka. Delikatna faktura oraz unikalna technika produkcji EIR upodabniają płytki do drewna, pozwalając osiągnąć niezwykle wyrazistą strukturę.

Panele winylowe białe i w innych odcieniach – Chevron na potrzeby każdego klienta

Proponowane przez nas panele winylowe (jodełka, sosna, dąb, orzech, inne gatunki drewna) mogą zostać połączone z systemem ogrzewania podłogowego i zapewnić odpowiedni komfort w domu (zwłaszcza w łazience) w trakcie chłodniejszych miesięcy. Co więcej, płytki ze wzorów Chevron są także mrozoodporne, co oznacza, że nie zostaną uszkodzone z uwagi na obniżenie się temperatury. Taki elegancki i funkcjonalny produkt od marki premium każdy chciałby mieć w swoim domu!

Płytki winylowe drewnopodobne stanowią alternatywę dla wersji ceramicznych, która świetnie się sprawdzi w łazience, salonie i innych pomieszczeniach domowych zgodnie z preferencjami każdego klienta. Panele we wzory Chevron rewelacyjnie imitują drewno, zapewniając wysoką funkcjonalność ze względu na swoje cechy użytkowe oraz elegancki wygląd dzięki podobieństwu do naturalnego tworzywa.