płytki drewnopodobne 60x60

Filtrowanie
KOLOR
WZÓR
KSZTAŁT
ROZMIAR
POWIERZCHNIA
GRUBOŚĆ
Dostępność

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Szukasz sprawdzonego, praktycznego rozwiązania do swojego mieszkania? Płytki drewnopodobne 60x60 cm sprawdzą się w każdym wnętrzu. Ciekawy, kasetonowy bądź mozaikowy wzór nada charakteru wnętrzom, a struktura uwydatniająca słoje sprawi, że glazura wyglądać będzie niczym naturalne drewno. Kaflando to miejsce, gdzie znajdziesz szeroki wybór płytek drewnopodobnych o zróżnicowanej kolorystyce i wzorach.

płytki drewnopodobne 60x60

Cenisz sobie wygodę? - Postaw na płytki drewnopodobne 60x60 cm

Wykańczając dom czy mieszkanie, z pewnością zastanawiasz się, co wybrać na podłogę. Rozwiązań jest sporo, poczynając od klasycznego parkietu, posadzki polimerowej, kończąc na płytkach. Ta ostatnia często jest niesłusznie traktowana po macoszemu. Płytki 60x60 drewnopodobne to nie tylko ciekawie prezentująca się propozycja, ale przede wszystkim bardzo wygodna w użytkowaniu. Poszukujesz rozwiązania, które wyróżniać będzie się elegancją i doskonale wpisze się w klasyczne wnętrza, postaw na parkiet INTARSIO MORO. Jeśli jednak chcesz zachować skandynawski wystrój, gres MADERA IBERIA, świetnie uzupełni Twoje mieszkanie.

GRES MADERA 60x60

Gres jako jeden z nielicznych materiałów wykorzystywany może być w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym. Dzięki temu, wybierając płytki drewnopodobne, zyskujesz nie tylko eleganckie wykończenie, ale także wygodę codziennego ich użytkowania. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy.

Płytki drewnopodobne 60x60

Płytki 60x60 to świetne rozwiązanie na podłogi salonów, kuchni i łazienek. Z reguły są to wzory imitujące kasetony drewniane lub parkiet. Zdarzają się także desenie klasyczne o przekroju drewna.
Płytki drewnopodobne 60x60 o wyżej wymienionych wzorach bardzo często znajdują zastosowanie we wnętrzach modern classic. Parkiet wiedeński w ciemnym wybarwieniu nadaje pomieszczeniom niesamowity klimat. W przypadku zastosowania gresów drewnopodobnych 60x60 możemy być spokojny o ich zachowanie na ogrzewaniu podłogowym. Ponadto płytki są zdecydowanie bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Utrzymanie w czystości to także domena płytek.