płytki drewnopodobne 60x60

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Szukasz sprawdzonego, praktycznego rozwiązania do swojego mieszkania? Płytki drewnopodobne 60×60 cm sprawdzą się w każdym wnętrzu. Ciekawy, kasetonowy bądź mozaikowy wzór nada charakteru wnętrzom, a struktura uwydatniająca słoje sprawi, że glazura wyglądać będzie niczym naturalne drewno. Kaflando to miejsce, gdzie znajdziesz szeroki wybór płytek drewnopodobnych o zróżnicowanej kolorystyce i wzorach.

płytki drewnopodobne 60x60

Cenisz sobie wygodę? – Postaw na płytki drewnopodobne 60×60 cm

Wykańczając dom czy mieszkanie, z pewnością zastanawiasz się, co wybrać na podłogę. Rozwiązań jest sporo, poczynając od klasycznego parkietu, posadzki polimerowej, kończąc na płytkach. Ta ostatnia często jest niesłusznie traktowana po macoszemu. Płytki 60×60 drewnopodobne to nie tylko ciekawie prezentująca się propozycja, ale przede wszystkim bardzo wygodna w użytkowaniu. Poszukujesz rozwiązania, które wyróżniać będzie się elegancją i doskonale wpisze się w klasyczne wnętrza, postaw na parkiet INTARSIO MORO. Jeśli jednak chcesz zachować skandynawski wystrój, gres MADERA IBERIA, świetnie uzupełni Twoje mieszkanie.

GRES MADERA 60x60

Gres jako jeden z nielicznych materiałów wykorzystywany może być w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym. Dzięki temu, wybierając płytki drewnopodobne, zyskujesz nie tylko eleganckie wykończenie, ale także wygodę codziennego ich użytkowania. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy.

Płytki drewnopodobne 60×60

Płytki 60×60 to świetne rozwiązanie na podłogi salonów, kuchni i łazienek. Z reguły są to wzory imitujące kasetony drewniane lub parkiet. Zdarzają się także desenie klasyczne o przekroju drewna.
Płytki drewnopodobne 60×60 o wyżej wymienionych wzorach bardzo często znajdują zastosowanie we wnętrzach modern classic. Parkiet wiedeński w ciemnym wybarwieniu nadaje pomieszczeniom niesamowity klimat. W przypadku zastosowania gresów drewnopodobnych 60×60 możemy być spokojny o ich zachowanie na ogrzewaniu podłogowym. Ponadto płytki są zdecydowanie bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Utrzymanie w czystości to także domena płytek.