płytki 80x80

Filtrowanie
KOLOR
WZÓR
KSZTAŁT
ROZMIAR
POWIERZCHNIA
GRUBOŚĆ
Dostępność
Płytki 80x80 to aktualnie najbardziej pożądany format płytek ceramicznych i gresów. Szeroka kolorystyka - białe, marmupodobne, betonopodobne, imitujące kamień i metal powoduje, że znajdują zastosowanie praktycznie we wszystkich wnętrzach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Wykończ podłogę w swoim domu płytkami 80x80 cm

Chcesz optycznie powiększyć swoje pomieszczenia? Jeśli tak, to doskonałym rozwiązaniem będą wielkoformatowe płytki 80x80 cm. Taki rozmiar gresu sprawia, że jest mało łączeń, dzięki czemu podłoga tworzy jedną, spójną całość. Dodatkowo mniej łączeń, to mniej fug, a to z kolei oznacza łatwiejsze czyszczenie podłogi i więcej wolnego czasu dla Ciebie. Wybierając kafle 80x80 cm, możesz zdecydować się na drewnopodobne płytki, które będą pasować do salonu połączonego z kuchnią i przedpokojem. Możesz wybrać płytki imitujące beton, będą one doskonale pasować do wnętrza w stylu skandynawskim lub industrialnym. Możesz też postawić na nowoczesne, a jednocześnie znane rozwiązanie, płytki z imitacją lastryko takie jak płytki terrazzo blanco 80x80.

płytki 80x80

Poznaj różnorodność płytek 80x80 cm

Płytki 80x80 - gresy 80x80 wielkoformatowe imitujące beton marmur kamień białe matowe polerowane. Popularne w ostatnim czasie są także geometryczne dodatki do płytek 80x80 - romby, trapezy i heksagony. Płytki 120x60 to płytki wielkoformatowe nie przysparzające problemów przy montażu! Dzięki Kaflando.pl możesz wybierać spośród setek wzorów i kolorów płytek ceramicznych w formacie 80x80!

płytki 80x80

Gres 80x80 cm sprawdzi się również na zewnątrz

Wykańczając swój wymarzony dom, wiele osób poświęca dużo czasu na dobór materiałów i dodatków, przez co bardzo często zapominają one o jego zewnętrznej części. Nie popełniaj tego błędu! Uwierz nam, popołudniowa kawa będzie smakować lepiej, jeśli będziesz ją pić na tarasie wykończonym kaflami z imitacją betonu lub lastryko. Pamiętaj! Większość z gresów 80x80 nadaje się także na elewacje oraz tarasy. Dzięki nim można tworzyć piękne, nowoczesne fasady zarówno w budownictwie mieszkaniowym oraz użyteczności publicznej.