Płytki podłogowe drewnopodobne

Wyszukaj produkty (po atrybutach)

Wyświetlanie 1–24 z 77 wyników

Płytki podłogowe drewnopodobne

Płytki podłogowe drewnopodobne to uniwersalna, nowoczesna i elegancka propozycja dla wszystkich, którzy cenią najwyższą jakość produktów, wygodę użytkowania i efektowny design. Szeroki wybór wzorów, rozmiarów i kolorów sprawia, że można je dopasować do każdego wnętrza, tworząc niepowtarzalną aranżację.

płytki podłogowe drewnopodobne
Drewnopodobne płytki podłogowe sprawdzą się zarówno w klasycznie urządzonych, jak i modernistycznych pomieszczeniach. Można je układać w salonie, sypialni, kuchni czy łazience oraz na korytarzach. Doskonale imitują naturalne drewno, odwzorowując jego wybarwienia i układ słojów, a przy tym są znacznie bardziej odporne na różnorodne uszkodzenia czy działanie wody. Większość modeli to gres drewnopodobny . Posiadają więc wysoką klasę ścieralności oraz niską nasiąkliwość. Rektyfikowane płytki podłogowe są łatwe do ułożenia i nie wymagają dużej ilości fugi. Niektóre z nich są również mrozoodporne, co pozwala na wykorzystanie ich na zewnątrz, np. na tarasach.

płytki podłogowe drewnopodobne jasne
W naszym sklepie można znaleźć gres drewnopodobny o różnych wymiarach, płytki drewnopodobne układane w jodełkę lub wzór kasetonu oraz wiele innych. Najbardziej popularne formaty to 120×20 20×120 90×15 15×90 60×15 120×60 60×60. Zapraszamy kaflando.pl!