szare płytki podłogowe

Wyświetlanie 1–24 z 149 wyników

Płytki podłogowe szare

Szare płytki podłogowe są obecnie bardzo modnym materiałem używanym jako okładziny ścian i podłóg w łazienkach, salonach oraz kuchniach. Szary to bardzo modny i praktyczny kolor. Szare płytki na podłogę mają bardzo niską nasiąkliwość oraz pokryte są szkliwem. Dzięki temu są materiałem łatwym w utrzymaniu.

szare płytki podłogowe

Szare wnętrza należą do jednych z najmodniejszych trendów aranżacyjnych ostatnich sezonów. Coraz większą popularnością cieszą się również szare płytki podłogowe. Płytki szare duże są nowoczesne, minimalistyczne, uniwersalne i efektowne. Z ich pomocą można stworzyć tzw. szary total look lub połączyć je z innymi kolorami. Stanowią jeden z głównych elementów wykończeniowych modernistycznych, industrialnych wnętrz.

szare płytki podłogowe 120

W naszym sklepie dostępne są płytki podłogowe szare imitujące beton lub kamień naturalny, gres szary, a nawet szare płytki drewnopodobne czy szare płytki patchworkowe, pozwalające na stworzenie niepowtarzalnych, oryginalnych powierzchni. Posiadają różne rozmiary oraz fakturę. Wszystkie wyróżniają się najwyższą jakością i pochodzą od uznanych producentów. Ich dużą zaletą jest wysoki stopień ścieralności, niska nasiąkliwość, a w wielu przypadkach również mrozoodporność. Nadają się do układania w każdym pomieszczeniu, a niektóre także na zewnątrz.