Białe & Czarne

najpopularniejsze kategorie

Marmur lappato

Marmurowa łazienka jest synonimem elegancji, piękna i ponadczasowości. Doskonałym przykładem jest poniższa inspiracja, która w całości została wyłożona gresem Emigres Real Carrara.

MARMUR MARQUINA I PALATINA

Połączenie bieli i czerni jest eleganckie i ponadczasowe, a dodatkowo jest od kilku sezonów bardzo modne i designerskie. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na tą wyjątkową inspirację.

Marmur i kamień

Marmur, kamień i drewno są to wzory ponadczasowe, eleganckie i piękne. Dokładnie taka jest nasza propozycja, w której wielkoformatowy gres w naturalny sposób oddziela od siebie dwie strefy.

czarno-biała elegancja

Połączenie bieli i czerni ma w sobie to „coś”. Bazując tylko na tych dwóch kolorach, można stworzyć wnętrze wyjątkowe, które nie zachwyci każdego.

SAJONIA I MONTESA

Biel łazienki została przełamana gresem Sajonia Roble, który bardzo realistycznie odwzorowuje naturalną deskę. Jest to zasługa nie tylko wzoru i faktury, ale również rozmiaru.

marmurkowy patchwork gatsby

Uniwersalna biel, eleganckiej czerń oraz o drewno. To właśnie połączenie tych trzech kolorów w różnych fakturach i wzorach pozwoliło nam stworzyć salon łazienkowy inny niż wszystkie.

boazeria angielska z jodełką

Boazeria w stylu angielskim wkrada się coraz śmielej do polskich łazienek. Wprowadza do wnętrza akcent dekoracyjności i wytworności, ale w subtelnym wydaniu.

marmur i czarna cegiełka

Łazienka zaaranżowana przy użyciu marmuru i czarnej płytki gresowej ma niepowtarzalny charakter. Jasne i ciemne barwy tworzą elegancką i nowoczesną przestrzeń.

apartament w hanza tower

Płytki marmuropodobne o czarnej barwie, umieszczone na fragmencie ściany stanowią interesujący akcent aranżacyjny.

Łazienka z płytkami drewnopodobnymi + białe romby

Wnętrza o jasnej kolorystyce pozwalają optycznie powiększyć nawet niewielkie pomieszczenia. Nie bez powodu biel od lat króluje w trendach wykończeniowych.

heksagony i lamele

Jasne kolory połączone z drewnem to kwintesencja stylu skandynawskiego – lekkiego, praktycznego i ekologicznego.

Rombus Black mat

W przedstawionej inspiracji głównym punktem łazienki jest ściana ozdobiona czarnymi płytkami w kształcie rombów.

calacatta snow, drewno i kamień

Ponadczasowa, wyjątkowa, piękna – taka właśnie jest ta inspiracja. Jej podstawą są trzy wzory, które świetnie się ze sobą komponują i wzajemnie uzupełniają.

PANDA WHITE

To odważne wnętrze dedykowane jest osobom, które cenią oryginalność.

CARRARA WHITE MARBLE

Prezentowana łazienka to przykład stylu klasycznego w pokoju kąpielowym.

aparichy carpet

Gres Patchwork Carpet w kolorze białym pochwalić może się mocnym, wytłoczonym wzorem geometryczno – kwiatowym.

metalo silver

Ponadczasowe połączenie szarości i czerni, dopełnione ciepłymi odcieniami drewna to rozwiązanie zastosowane w tej małej łazience.

1 2 3 6
Wyszukaj produkt