Marmurowe

najpopularniejsze kategorie

Marmur i drewno

W tej aranżacji wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Znajdziesz tutaj ponadczasowy gres imitujący delikatny i subtelny szary marmur z białym użyleniem, płytki drewnopodobne w niebanalnym wydaniu, oraz nowoczesne meble, które są małym dziełem sztuki.

Marmur lappato

Marmurowa łazienka jest synonimem elegancji, piękna i ponadczasowości. Doskonałym przykładem jest poniższa inspiracja, która w całości została wyłożona gresem Emigres Real Carrara.

marmur beż i drewno

Gres Liberty jest klasą samą w sobie. Imituje on marmur bogaty w kolory i wzory. Na płytkach można znaleźć odcienie czerni, bieli oraz złota, a to wszystko wykończone jest na wysoki połysk.

MARMUR MARQUINA I PALATINA

Połączenie bieli i czerni jest eleganckie i ponadczasowe, a dodatkowo jest od kilku sezonów bardzo modne i designerskie. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na tą wyjątkową inspirację.

Eternal dark & pearl

Wnętrze nie musi być kolorowe i pełne wzorów oraz faktur, aby zachwycało. Wręcz przeciwnie, minimalizm jest ponadczasowy, elegancki i nie ulega zmieniającym się trendom.

Marmur i kamień

Marmur, kamień i drewno są to wzory ponadczasowe, eleganckie i piękne. Dokładnie taka jest nasza propozycja, w której wielkoformatowy gres w naturalny sposób oddziela od siebie dwie strefy.

Patagonia & naos

Jeśli lubisz blask, złoto i blichtr, to nasza propozycja na aranżację łazienki jest tym, czego szukasz. Bazą naszego wnętrza jest gres marmuropodobny Carrara.

czarno-biała elegancja

Połączenie bieli i czerni ma w sobie to „coś”. Bazując tylko na tych dwóch kolorach, można stworzyć wnętrze wyjątkowe, które nie zachwyci każdego.

1 2 3 6
Wyszukaj produkt