ALBERTA ROBLE

Wizualizacja

Instagram: @kami_gugusia_i_dom

 Popularne kasetony wypełniały niegdyś wnętrza pałaców i dworków. Dzisiaj często można ją spotkać w zabytkowych budynkach, muzeach itp. Na szczęście coraz częściej pojawiają się w domach i mieszkaniach, wprowadzając do wnętrz nietuzinkowy klimat. W naszym salonie również zastosowania eleganckie płytki drewnopodobne imitujące kasetony. Podłoga wygląda estetycznie i atrakcyjnie. Stanowi ciekawe tło dla reszty aranżacji, dynamizuje je i dekoruje.

Klasyka w nowym wydaniu

Płytki kasetony mają klasyczny, oryginalny wygląd. Dzięki temu wnętrze jest nieszablonowe, bo łączy subtelnie  przeszłość z nowoczesnością. Pałacowe wzory od razu rzucają się w oczy i podnoszą estetykę salonu. Gresowe płytki drewnopodobne kaseton Alberta Roble mają delikatne, jasne wybarwienie. Do złudzenia przypominają naturalne drewno, które wnosi do wnętrza ciepło i naturalność.

Kasetony w specjalnej oprawie

Geometryczna przestrzenna mozaika sama w sobie wygląda atrakcyjnie. Jednak umieszczenie je w odpowiednim tle aranżacyjnym przynosi jeszcze ciekawsze efekt. Umiejętnie dobrana stylistyka pomieszczenia wprowadza harmonię między podłogą a meblami i dekorem. Przyjemny ciepły klimat tworzy też oświetlenie. Skierowane w dół oczka LED i większy plafon  tworzą ciekawą grę świateł na podłodze. Do aranżacyjnej harmonii przyczyniają się również drewniane stoły - mały kawowy i większy. Natomiast narożnik  w kolorze butelkowej zieleni i zasłony w delikatnej zieleni tworzą mocny kontrast z resztą tła. Całość jest wysmakowana  w każdym detalu.

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Wyszukaj produkt