BIEL I BEŻOWE LASTRYKO

Wizualizacja
     

projekt: www.poliliniadesign.pl

Biel i beżowe lastryko – duet idealny

Naszą propozycją na ponadczasową, a jednocześnie modną łazienkę, jest połączenie bieli z beżem. Podstawą naszej aranżacji jest klasyczna biel, to właśnie ten kolor wprowadza do łazienki spokój i harmonię i sprawia, że można się zrelaksować po intensywnym dniu. Matowy biały gres doskonale komponuje się z wielkoformatowymi płytkami imitującymi lastryko. Są one wyjątkowe pod wieloma względami. Duży format sprawia, że ściana ozdobiona tym gresem wygląda jakby była wyłożona jedną, dużą naturalną płytą. Delikatny beż, który jest podstawą płytki Elburg Ribe-R, przełamany jest białymi, szarymi oraz złotymi kamykami, które dodają łazience głębi wyrazistości.

Strefa pełna relaksu

Za pomocą beżowego lastryko wydzieliliśmy strefę kąpielową, którą dodatkowo zaakcentowaliśmy delikatnym oświetleniem LED w ciepłej barwie. Doskonałym uzupełnieniem matowej bieli i wesołego lastryko, są płytki drewnopodobne, które wprowadzają do wnętrza ciepło i przytulność. Znajdują się ona na ścianie wyłożonej lastryko, dzięki czemu zyskała ona głębi i charakteru. Natomiast na podłodze drewnopodobne płytki w naturalny sposób łączą się z przedpokojem i zamieniają łazienkę w salon kąpielowy. Jasne barwy sprawiają, że można zaszaleć z fakturami. W naszej inspiracji znajdziesz cegiełki ułożone w nowoczesny sposób, pionowo jedna obok drugiej, oraz płytki imitujące lamele, które są hitem od kilku sezonów. To właśnie lamele sprawiły, że boazeria jest znów modnym i pożądanym elementem ozdobnym w każdym pomieszczeniu.

Szczyptę luksusu za pomocą złotych dodatków

Aby łazienka była spójna, należy pamiętać o każdym, nawet najmniejszym detalu. Doskonałym przykładem jest nasza delikatna łazienka, w której gwiazdą jest beżowe lastryko, które jest uzupełnione dodatkami. Biała umywalka, wanna oraz półki w naturalny sposób wtapiają się w płytki i tworzą z nimi spójną całość. Natomiast złota armatura sprawia, że łazienka ma to „coś” i nabiera nie tylko klasy, ale też szczyptę luksusu. To właśnie złote dodatki sprawiają, że nasza propozycja jest inna niż wszystkie.

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Wyszukaj produkt