Chevron ALPINE U PANI ANNY

Wizualizacja
Biel to barwa uniwersalna, która tonuje przestrzeń i dodaje jej świeżości. rozjaśnia wnętrze i wizualnie powiększa je. Płytki gresowe imitujące naturalne bielone drewno wyglądają zjawiskowo i bardzo realistycznie. Oprócz wysokiej estetyki płytki mają wiele innych  zalet, dlatego zyskały sobie dużą popularność. Przede wszystkim ze względu na ich wysoką odporność na wilgoć sprawdzają się w pomieszczeniach takich jak kuchnia czy łazienka. Natomiast łatwosc w pielegnacji płytek to duża oszczędność czasu i pieniędzy.

Jodełkowy kształt płytek - tradycja i nowoczesność

Płytki gresowe ułożone  w jodełkę wyglądają bardzo naturalnie i modnie. Połączenie naturalnego surowca z ceramiką potęguje efekt estetyczny i buduje ciekawy klimat wnętrza. W tym przypadku mamy też zestawienie jodełki ułożone w formie klasycznej klepki oraz na wzór francuski. Dzięki temu we wnętrzu pojawia się akcent dynamiki. Wnętrze nie jest monotematyczne i zaskakuje fuzją kształtów. A występowanie dwóch odcieni bieli tworzy ciekawą grę kolorów.

Naturalna stylistyka i wysokiej jakości wykonanie

Powrót do naturalności w urządzaniu wnętrz staje się coraz powszechniejszy. Naturalność jest pożądana przede wszystkim ze względów estetycznych, ale z drugiej strony  chodzi też o harmonię. W widocznej wizualizacji dokładnie widać, jak mocno biały kolor może odmienić  wnętrze. Śnieżnobiała al ceramika współgra z tym wybarwieniem, a drewniane blaty i ciemniejsze szafki tworzą subtelny kontrast. Natomiast ciemny motyw florystyczny na ścianie  stanowi ciekawy element dekoracyjny, który również przełamuje biel i dodaje łazience atrakcyjności.

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Wyszukaj produkt