EKSKLUZYWNE LIBERTY

Wizualizacja

Projekt: MOON Design  www.moon-design.pl

 

Ekskluzywne wnętrze łazienkowe

Prezentowana łazienka jest zaprzeczeniem prostoty i minimalizmu. Panujący w niej klimat inspirowany jest stylem dawnego Hollywood, w którym przepych łączył się z elegancją. Szykowność wnętrza podkreśla zastosowanie ciemnej palety barw, a oryginalność niezwykle odważne połączenie brązów z czernią.

Większość ścian wnętrza wykończona jest dużymi, imitującymi drewno meblami w kolorze gorzkiej czekolady. Ciekawie kontrastują one z białymi sprzętami sanitarno-kąpielowymi oraz czarną szafką na umywalkę, którą zdobi rzucający się w oczy żłobiony złoty uchwyt. Złoto pojawia się również na baterii umywalkowej, jednoznacznie podkreślając ekskluzywność wnętrza. Za szyk w nim odpowiadają też nieliczne, ale dobrze przemyślane dodatki- takie jak np. szklany wazon wypełniony trawami pampasowymi.

Marmurowy szyk

Za niepowtarzalny charakter łazienki odpowiada dopełniający całość wystroju gres Liberty Poler o wymiarach 120x120 cm. Imituje on szlachetny marmur i utrzymany jest w kolorze biało- szaro- beżowym. Wyróżnikiem gresu jest mocne i wyraźne użylenie, które jest swoistą dekoracją wnętrza. Płytki wykończone są w plerze, a dzięki rektyfikowanym brzegom tworzą na ścianie gładką niczym lustro powierzchnię. Ich właściwości takie jak trwałość, odporność i solidność pozwoliły zastosować je zarówno na ścianach, jak i podłodze łazienki. Kafle gres Liberty Poler we wnętrzu pojawiają się w dwóch wymiarach: mniejszym 120x60cm na ścianach, większym 120x120 cm na podłodze. Położone są przy minimalnym wykorzystaniu fugi, dzięki czemu tworzą spójną całość z drewnopodobnymi elementami wykończenia wnętrza.

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Wyszukaj produkt