FOSSIL 2 kolorowa

Wizualizacja

Łazienka w stylu industrialnym

Wizualizacja prezentuje zjawiskową i funkcjonalną łazienkę utrzymaną w duchu stylu industrialnego. Materiały imitujące kamień i drewno, proste i minimalistyczne elementy wykończenia, funkcjonalność przestrzeni – to podstawowe cechy, które wysuwają się na pierwszy plan w tej wspaniałej wizualizacji. Zdecydowanie wpisuje się ona w ramy stylu industrialnego. Oczywiście nie da się nie zauważyć ogromnego lustra nad umywalką, które dodatkowo optycznie powiększa całą przestrzeń. Bardzo dobrze dobrane oświetlenie sprawia, że łazienka mimo wykorzystania również szarości i czerni wydaje się jasna i przestronna. W tym projekcie dużą rolę odgrywa także ogromne okno odsłaniające przestrzeń za oknem, zapewniające dopływ światła dziennego.

Oryginalne połączenie ciemnego i jasnego gresu

Na fragmentach ścian, a także na podłodze wykorzystano gres imitujący kamień fossil Piombo o wymiarach 120x60, a także gres w wersji Crema. Pierwszy z nich jest dosyć ciemny i świetnie pasuje do industrialnych przestrzeni. Z kolei gres w wersji Crema ma wyjątkowy jasny odcień, który jest przełamaniem szarości i czerni – wprowadza do pomieszczenia nieco przytulnego klimatu. Ten designerski gres inspirowany jest skamieniałościami.  Warto podkreślić, że jest to dzieło wybitnych włoskich mistrzów designu – mowa o producencie płytek Serenissima. Płytki mają cudowną matową poświatę z delikatnymi połyskującymi złotymi żyłkami. Zdecydowaną zaletą gresu jest to, że łatwo utrzymać go w czystości.  Podłoga pod prysznicem została wyłożona płytkami drewnopodobnymi Sajonia 120x14,5. Drewniane akcenty w tej wizualizacji wprowadzają do wnętrza odrobinę ciepła. Poza tym drewniane płytki świetnie komponują się z surowymi materiałami, takimi jak wykorzystany tu gres imitujący kamień.

Lamele jako unikalny dodatek w aranżacji

Zjawiskowym dodatkiem we wnętrzu umiejscowionym na jednej ze ścian, a także na suficie jest modna lamela Lamelio Vasco Dąb Craft o wymiarach 270x11,9. To wodoodporna lamela łazienkowa imitująca kolor dębowego drewna. Jest bardzo wytrzymała, dlatego może stać się ciekawym elementem dekoracyjnym również w łazience.

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Wyszukaj produkt