hackney jade & złoto

Wizualizacja
projektowanie łazienek szczecin

Designerska cegiełka na ścianach

Prezentowana aranżacja łazienki zachwyca już od pierwszej sekundy – zjawiskowa designerska cegiełka na ścianach wysuwa się na pierwszy plan w tym wnętrzu. Nie da się ukryć, że nadaje mu wyjątkowego charakteru. To piękna glazura Hackney Jade o wymiarach 6,9x24 w odcieniu głębokiej zieleni.  To cegiełka w stylu industrial loft. Charakterystycznym elementem jest efekt postarzenia i przetarcia. Płytki można układać równolegle tak jak w tej aranżacji lub z przesunięciem. Mają aż 25 różnych grafik, co pozwala uzyskać nieszablonowy efekt. Powierzchnia płytek cudownie odbija światło. Klasyka w nowoczesnej formie – przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom oryginalnych rozwiązań.

Zjawiskowy gres w odcieniach szarości i beżu

Pozostałe ściany oraz podłoga  w tym nowoczesnym wnętrzu, wyłożone zostały przepięknym gresem Detroit Beige o wymiarach 60x60. To płytki w odcieniach szarości i beżu imitujące zacierany beton. Idealnym dopełnieniem gresu jest glazura 3D Slats Detroit Beige o wymiarach 100x33. To płytki z nowoczesną strukturą 3D również imitujące beton. Wspomniane materiały wykończeniowe wprowadzają do łazienki nieco surowego charakteru i świetnie łączą się z designerską cegiełką oraz złotymi dodatkami. Całość harmonijnie ze sobą współgra, tworząc piękną łazienkę, która zdecydowanie wyróżnia się na tle innych projektów.

Eleganckie złote dodatki jako dopełnienie aranżacji

Przepięknym dopełnieniem aranżacji łazienki w tej wizualizacji są złote dodatki. Okrągłe lustra w złotej ramie cudownie prezentują się na tle cegiełki w odcieniu butelkowej zieleni. To idealne połączenie, które wprowadza do wnętrza odrobinę luksusu i elegancji.  Złota bateria prysznicowa, umywalkowa i szereg innych złotych akcentów to po prostu strzał w dziesiątkę. Wnętrze jest eleganckie, unikalne i niesamowicie interesujące. Nieoczywiste, ale idealnie komponujące się połączenia elementów wykończeniowych w tej przestrzeni spodobają się osobom, które dobrze czują się w unikalnych wnętrzach z duszą.

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Wyszukaj produkt